Chopin Forest Show & Art Fashion Night

  Dnia 15 września w przepięknej scenerii lasku warszawskiego odbył się Chopin Forest Show & Art Fashion Night. Imprezę, na której zaprezentowano artystyczno – modowe projekty wystawiane poza granicami kraju, zorganizowało msm solution.

  Już na wstępie sama scenografia robiła olbrzymie wrażenie na przybyłych gościach. Ustawione na wejściu pochodnie wprowadzały do olbrzymiej magicznej posesji leśnej, na środku której wybudowano przepiękną scenę – to na niej działy się cuda!

  Magiczny wieczór otworzył niekonwencjonalny pokaz mody marki KB UNIQUE DESIGN – Katarzyny Barcik. Projektantka zaproponowała rozwiązania modowe na sezon jesień zima 2012/13. Geometryczne, bawełniane sukienki, wełniane turbany, piękne kaszmirowe płaszcze zostały zaprezentowane przy akompaniamencie skrzypiec Damiana Orłowskiego. Gromkie brawa zebrały tzw. rzeczy convertible, które można zakładać na wiele różnych sposobów dostępne tylko w pojedynczych egzemplarzach – tak jak i całą kolekcję marki. Nad całością artystyczną czuwała sama projektantka, która jest głównym twórcą UNIQUE FASHION SHOW.

  Po wspaniałym pokazie na scenie pojawili się zawodowi tancerze FOLIES DANCE COMPANY prezentujący show muzyczno – taneczne ROCK LOVES CHOPIN. Widowisko odwiedziło już Kair, Chicago, Szanghaj, Berlin, Pekin, Bratysławę, Zagrzeb czy też Bukareszt. Niesamowicie kreatywną i emocjonalną choreografię stworzyła Marzena Barcik założycielka Folies Dance Company, która dba o oprawy artystyczne wielu programów telewizyjnych, widowisk tanecznych cieszących się olbrzymim powodzeniem w Polsce jak i za granicą. Muzykę, która owładnęła serca widzów skomponowali: Marek Raduli, Jacek Królik i Ryszard Sygitowicz, a uświetniana jest ona improwizacjami jazzowymi Leszka Możdżera.

  Do grona osób tworzących widowisko zaproszony został także znany wszystkim Maciej Zień, który zaprojektował pięknie układające się w ruchu, zwiewne i oryginalne kostiumy dla tancerzy.

  Goście podczas wieczoru mogli degustować wspaniałe wina firmy MARDEC jedynego dystrybutora i importera wysokiej jakości markowych win bułgarskich.

  Show muzyczno-taneczne Rock Loves Chopin, którego producentem jest Stołeczna Estrada, zostanie zaprezentowane na inauguracji 40-stej edycji Festivalu Cervantino w Guanajuato w Meksyku.

  SPONSORZY : STOŁECZNA ESTRADA, MARDEC

  PATRONI MEDIALNI: STYL. FM , BACKSTAGE-SHOW.PL, LULA.PL, MODA FORUM

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj