W NAJNOWSZYM PLAYBOYU NIKI DANILUDISZ – Zniewalająca Playmate Roku z Węgier

  We wrześniowym Playboyu także wywiad z aktorem Charlie Sheen , wyjawia nam dlaczego stracił pracę i co spowodowało bliznę na brzuchu.

  W zeszłym roku stracił pracę w serialu i swą gigantyczną gażę. Między kolejnymi seksualno-narkotykowymi skandalami walczył z producentami. Wydawało się, że stoczył się na dno. Jednak powrócił. Już jest czysty, choć – jak mówi nasz reporter: – W czasie rozmowy Charlie wypalił tyle papierosów, że aż mnie rozbolały płuca.

  Profil Carlos Slim Helú – najbogatszy człowiek świata

  Od trzech lat niezmiennie zajmuje pierwsze miejsce na liście najbogatszych ludzi świata. Jak to możliwe, żeby do takiej fortuny doszedł inwestor z biednego Meksyku? „W królestwie nędzy jest raj dla bogaczy. Nędza stwarza warunki do robienia interesów” odpowiada telekomunikacyjny magnat Carlos Slim Helú

  Listy do Steve’a Jobsa

  Steve Jobs otrzymywał tysiące maili od fanów, wrogów i sieciowych aktywistów. Na wiele z nich odpowiadał, co jest rzeczą niezwykłą dla zapracowanego wizjonera. Być może to jeden z przejawów jego geniuszu. A lektura tej korespondencji daje okazję by przyjrzeć mu się od kulis.

  PLAYBOY jako raz pierwszy prezentuje fragment polskiego przekładu książki zawierającej najciekawsze listy z mailowej skrzynki twórcy potęgi Apple’a.

  Testowaliśmy Rolls-Royce’a, wartego ponad 2 miliony złotych.

  Rolls-Royce nie jest dla każdego. Na kluczyki i przejażdżkę Dropheadem Coupé czeka się lata! Ale warto. Przeczytajcie zresztą sami, jak prowadzi się jeden z najdroższych kabrioletów globu. Przy okazji sprawdzamy pewien mit.

  Seks-rekordziści – JAk zdobywali kobiety

  • Fidel Castro – Dyktator Kuby / 35 000 kobiet
  • Wilt Chamberlain – Koszykarz NBA / 20 000 kobiet
  • Warren Beatty – Aktor / 12 775 kobiet
  • Gene Simmons – Muzyk zespołu Kiss / 4600 kobiet
  • Mick Jagger – Wokalista The Rolling Stones / 4000 kobiet
  • Julio Iglesias – Wokalista / 3000 kobiet
  • Jack Nicholson -Aktor / 2000 kobiet

  Playboy 9/2012 na rynku ukaże się w piątek 31 sierpnia 2012

  – w łącznym nakładzie 80 000 egz.

  – cena 10,99 zł (w tym 8% VAT)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj