Eurolot nowym partnerem Akcji „Woda dla Afryki”

  Akcja społeczna „Woda dla Afryki” prowadzona wspólnie przez Polską Akcję Humanitarną i Cisowiankę zyskała nowego partnera. Została nim linia lotnicza Eurolot. Dzięki tej współpracy akcja pokona siłę grawitacji – specjalna puszka Cisowianki dedykowana kampanii dostępna będzie bowiem na pokładach wszystkich samolotów tej linii. Odbierając puszkę pasażerowie wspierają budowę studni i ujęć wodnych w Afryce. Już wkrótce jeden

  z samolotów należących do floty Eurolotu zyska również barwy kampanii. Będzie to nowoczesny, spełniający najwyższe standardy pod względem bezpieczeństwa, a także ekologii Bombardier Q400 NextGen. Organizatorzy akcji liczą, że ta niecodzienna forma promocji jeszcze bardziej zwróci uwagę na problem braku wody na świecie i zachęci do zakupu puszek i butelek Cisowianki, które w całości dedykowane są akcji. Na pokładach Eurolotu koszt zakupu takiej puszki pokryje przewoźnik.

  ———–

  Akcja Woda dla Afryki (wcześniej Woda dla Sudanu) prowadzona jest przez Polską Akcję Humanitraną i Cisowiankę od 2008 roku. Jej celem jest zapewnienie dostępu do wody pitnej, poprzez budowę studni i ujęć wodnych w Afryce. W tym celu zostały stworzone specjalne butelki Cisowianki o pojemności 0,33 litra, z których cały zysk przeznaczany jest na rzecz akcji. W sierpniu 2012 do butelek dołączyły specjalnie oznakowane puszki. Każda puszka i butelka, według szacunków Polskiej Akcji Humanitarnej, oznacza aż 5 litrów wody dla mieszkańców Afryki. Do tej pory dzięki akcji dostęp do wody otrzymało kilka tysięcy ludzi.

  Parterami akcji są: Clear Channel, Radio Zet, Onet.pl oraz Eurolot.com.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj