Ekskluzywne łóżko o wartości 300.000 złotych sprzedane w Polsce.

  Łóżko Vividus firmy Hästens, które jest najdroższym modelem łóżka na świecie, zostało sprzedane i dostarczone szczęśliwemu nabywcy do Warszawy. Jest to już kolejny Vividus, który znajdzie się w polskiej sypialni.

  Niebagatelna cena łóżka w charakterystyczną szachownicę plasuje je w kategorii dóbr luksusowych – co w zupełności odpowiada jakości produktu. Firma Hästens słynie z precyzji i najwyższych standardów. Każdy Vividus wykonany jest ręcznie przy użyciu wyłącznie naturalnych materiałów najlepszej jakości, takich jak końskie włosie, bawełna, wełna i len. Rama łóżka wykonana jest z drewna sosnowego pozyskiwanego z północnej Szwecji.

  Wykonanie tego niezwykłego wręcz mebla zajmuje około 160 godzin pracy wykonywanej ręcznie przez wysoko wykwalifikowanych pracowników firmy. Model Vividus jest efektem pokoleniowej wiedzy, doświadczenia i zaangażowania w stworzenie najwygodniejszego łóżka świata.

  Vividus to nie tylko łóżko, to symbol stylu życia – jest jak luksusowy samochód zaparkowany w sypialni. Z klasą, najwyższej jakości i gwarantujący najlepszy wypoczynek. To łóżko zostało stworzone by zapewnić klientowi wygodę na najwyższym, światowym poziomie.

  Łóżka Hästens wybrała już liczna grupa ludzi na całym świecie. Wśród nich jest Jego Wysokość Król Szwecji. Można je także znaleźć w wielu hotelach na całym świecie.

  Czy wiesz, że…

  Do wyprodukowania łóżka Vividus nadaje się tylko jedna na dwieście sosen pochodzących z lasów Szwecji

  ***

  Hästens to szwedzka marka ze 160-letnią tradycją, produkująca najwyższej jakości łóżka, do których wypełnienia używane są jedynie naturalne materiały. Hästens działa na 25 rynkach i rozszerza stale swoją działalność. W kwietniu 2006 Hästens otrzymał nagrodę ‘Grand Export Prize’ przyznaną przez Jego Wysokość Króla Szwecji w ramach uznania za sukcesy, jakie odniosła firma.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj