Niezwykły koncert na urodziny Kupca Poznańskiego

  Centrum Handlowo-Biurowe Kupiec Poznański obchodzi w tym roku 11 urodziny. Z tej okazji już 1 września rozpocznie się wspólne świętowanie – tym razem w zupełnie nowej formule i w szczególnej atmosferze.

  W przestrzeniach poznańskiej Auli UAM na początku września zagości wielu znakomitych muzyków, którzy połączą swe siły z okazji niezwykłego wydarzenia – koncertu, którego celem jest uczczenie pamięci i twórczości znakomitej piosenkarki amerykańskiej, Whitney Houston. 1 września odbędzie się tam koncert „W Hołdzie Whitney Houston”, którego jednym ze sponsorów jest Kupiec Poznański.

  Wydarzenie uświetni czterech znakomitych wokalistów – Kasia Wilk, Hania Stach, Kuba Badach i Mietek Szcześniak, którzy wykonają piosenki Houston w aranżacjach Jacka Piskorza i Patryka Kraśniewskiego, przy akompaniamencie orkiestry l’AUTUNNO pod dyrekcją Adama Banaszaka, a także zespołu złożonego z najlepszych muzyków rozrywkowych.

  Z okazji 11 urodzin Kupiec Poznański postanowił zaprosić do wspólnego świętowania podczas koncertu osoby, które przez 11 lat istnienia Centrum w sposób szczególny zapisały się w jego historii, wniosły wkład w jego rozwój i przyczyniły się do jego sukcesu. Po koncercie przewidziany jest koktajl urodzinowy. Organizatorami koncertu są epoznan.pl oraz agencja Good Taste. Więcej informacji o koncercie można znaleźć na stronie www.whitney.epoznan.pl.

  Dla tych, którzy chcieliby uczestniczyć w tym wydarzeniu, Kupiec Poznański przewidział 11 podwójnych zaproszeń na koncert i koktajl urodzinowy, które będzie można wygrać w konkursie. Wystarczy w dniach 6-26 sierpnia zrobić zakupy w dowolnym sklepie Kupca Poznańskiego na kwotę 100 zł i wypełnić kupon konkursowy, odpowiadając na pytania związane z życiem i twórczością Whitney Houston.

  Regulamin oraz szczegóły konkursu dostępne są na stronie www.kupiecpoznanski.pl

  Kupiec Poznański to kameralne centrum handlowo-biurowe usytuowane w samym sercu miasta Poznania. Sześciopiętrowy obiekt zlokalizowany jest przy głównym trakcie handlowym. Budynek istniejąc w Poznaniu od ponad 10 lat wciąż pochwalić się może nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi i funkcjonalnością, wpisując się jednocześnie w historyczny charakter starówki.

  Kupiec Poznański w liczbach to:

  • • ponad 30.000 metrów kwadratowych powierzchni
  • • 3 piętra powierzchni handlowej
  • • 3 poziomy przestrzeni biurowych
  • • prawie 100 najemców
  • • 150 miejsc na parkingu podziemnym

  Obiektem zarządza Spółka Kupiec Poznański S.A.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj