W najnowszym PLAYBOYU – NATALIA SIWIEC „ MISS EURO 2012”

  NATALIA SIWIEC – NIEOFICJALNA MISS EURO 2012 – dziewczyna, która wzbudza zainteresowanie odkąd pojawiła się na stadionie podczas EURO 2012 na meczu POLSKA – ROSJA Mogłaby uwieść Ronaldo, ale nie chciała. Piękna, uwodzicielska i niezwykle szczera Natalia Siwiec – więcej w niezwykle zmysłowej sesji oraz w wywiadzie z „Miss Euro” w najnowszym Playboyu. Zdjęcia, które każdy kibic powinien zobaczyć.

  PLAYBOY: Powiedziałaś, że mogłabyś uwieść Ronaldo, ale nie chciałabyś. Jakiego piłkarza CHCIAŁABYŚ uwieść?

  natalia Superkąskiem i ekstrapiłkarzem jest Mario Balotelli, który stał się bohaterem Euro. Jeśli nie miałabym faceta, to zainteresowałby mnie Mario.

  Ponad to w najnowszym Playboyu:

  WYWIAD: Włodzimierz Szaranowicz po raz 16. będzie komentował igrzyska olimpijskie.

  Opowiada nam o klątwach, wzruszeniach i zawiści w zawodzie komentatora sportowego. Wspomina też swe czarnogórskie korzenie i chwilę, gdy dał pierwsze przemówienie po serbsku.

  PLAYBOY : Pańscy rodzice pochodzili z Czarnogóry i osiedlili się w Polsce. Przyszedł pan na świat jako Vladimir Šaranović.

  Szaranowicz Bardzo długo miałem w papierach takie nazwisko. Dopiero dwa lata temu oficjalnie je spolszczyłem.

  PLAYBOY : Naprawdę?! I przez ten cały czas nie był pan Szaranowiczem?

  Szaranowicz Najbardziej zawsze się dziwili celnicy i straż graniczna. Z czasem się przyzwyczaili, bo dużo podróżowałem.

  PLAYBOY : Czy pańskie rodowe nazwisko coś oznacza?

  Szaranowicz „Šaran” to po serbsku karp, ale Šaranovici to nie Karpińscy. Nasze nazwisko wywodzi się od „Šareni”, czyli „poranieni w bojach”. Moi męscy przodkowie byli chorążymi, którzy w czasie bitew trzymali chorągwie. Rodzina bitna i znana.

  WYWIAD 46 PYTAŃ: Tomasz Majewski jedzie do Londynu po złoty medal.

  O wiosce olimpijskiej:

  Wioska olimpijskaj jest formą kolonii dla dorosłych. Aż szkoda, że mieszkając tam, trzeba w ogóle startować. Pamiętajcie jednak, że o medale walczy tylko garstka i większość mieszkańców wioski nie musi się aż tak spinać. Dla wielu pobyt tam to prawdziwe wakacje z możliwością poznania sportowych idoli. Mieszkanie za darmo, jedzenie za darmo, wszyscy o ciebie dbają, nie trzeba się niczym przejmować. Poza tym codziennie jest jakaś impreza i szał radości, bo codziennie ktoś zdobywa medale. Uwielbiam tę atmosferę.

  PLAYBOY : Smutek w wiosce nie występuje?

  Majewski: Występuje, ale go nie widać. Jak ktoś jest na zewnątrz i imprezuje, to ze szczęścia, a nie z rozpaczy. Nikt nie przejmuje się płaczami w hotelowych pokojach. Tego nie widać, nie słychać. Ogólnie wszyscy są pijani i doskonale się bawią.

  O seksie:

  PLAYBOY : Czy młodym adeptom kuli możesz polecić seks przed zawodami?

  Majewski: To zależy. Mnie seks nie służy. Tracę wtedy tonus mięśniowy (napięcie – przyp. red.) i mam… za miękkie nogi. Innym, z tego co słyszałem, pomaga.

  PLAYBOY : Czyli absencja żony w Londynie to dobra informacja dla kibiców. Medal jest bardziej prawdopodobny…

  Majewski: A jak go nie zdobędę? Co wtedy powiecie mojej żonie? (śmiech).

  O szansach na medal:

  PLAYBOY : Czy 21,51 m wystarczy na złoty medal, tak jak w Pekinie?

  Majewski: Może wystarczyć, ale chciałbym pchnąć dalej, żeby mieć spokój. Wezmę brązową bandankę. Powinna pomóc.

  PLAYBOY : Czego się życzy kulomiotom?

  Majewski: Na pewno nie połamania kuli. Możecie mi życzyć deszczu, wiatru i zimna, bo lubię pchać w takich warunkach. Większość zawodników to obrotowcy i taka pogoda im nie sprzyja, ale dla mnie jest w porządku.

  Megabudowle igrzysk w Londynie, na które poszły jeszcze większe pieniądze.

  Dla kogoś, kto nie był kilka lat w Londynie, wyprawa do Parku Olimpijskiego, który powstał w Stratford, jest szokiem. Co, gdzie i za ile zbudowano na igrzyska w Londynie – raport wysłannika PLAYBOYA.

  Jak skutecznie podrywać za granicą?

  O konkretne rady poprosiliśmy redaktorów naczelnych innych edycji PLAYBOYA oraz zaprzyjaźnionych znawców kobiet z różnych zakątków świata. Zebraliśmy tę jakże przydatną wiedzę i teraz dzielimy się nią z Wami – zobaczcie nasz seksporadnik turysty-playboya.

  7 najgorętszych miejsc na Ziemi.

  Dowiecie się nie tylko kiedy i gdzie odnotowano najwyższe w historii temperatury na naszej planecie, ale też mieszkańcy tych miejsc zdradzą swoje sposoby na walkę z piekielnymi upałami – kilka może okazać się bardzo przydatnych. Przed lekturą zaopatrzcie się w coś zimnego do picia, bo czeka Was naprawdę gorąca siódemka!

  Najsławniejsze PLAYMATES.

  Przypominamy polskie dziewczyny, które trafiły na nasze rozkładówki, a później było o nich głośno: m.in. Iza Łukomska, Iza Mika,

  Czym jeżdżą olimpijczycy.

  Samochody Usaina Bolta, LeBrona Jamesa, Raphaela Nadala, Michael Phelps, Neymar i inni

  Nowe sport wodne.

  Flybord, Seabob, Foilboard/skyski, Kitetube, Kitewing – co to jest, ile kosztuje, gdzie się nauczyć i gdzie się bawić,

  Porównanie biznes klas

  W jakich liniach lotniczych jest najlepsze jedzenie, zestaw rozrywkowe itp. czyli wszystko co chcielibyście wiedzieć o klasie biznes.

  Jason Statham

  Na ekrany wchodzą „Niezniszczalni 2”, a u nas profil największego twardziela współczesnego kina.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj