Sportowo i mobilnie – aplikacja Steel ABS A6W

  Sezon letni w pełni, więc to ostatni dzwonek, aby popracować nad swoją sylwetką.

  Dziś, w dobie smartfonów o naszą aktywność i kondycję fizyczną możemy dbać przy użyciu aplikacji mobilnych. Nowa aplikacja Steel ABS A6W, proponuje nam profesjonalny trening mięśni brzucha. Możemy z niej korzystać zarówno na iPhonie lub telefonie z systemem Android.

  Metod na zrzucenie zbędnych kilogramów i płaski brzuch jest wiele. Jednak każda wymaga regularności. Szybkie tempo życia powoduje, że często zapominamy o systematycznych ćwiczeniach i aktywności. Jak temu zapobiec? W jaki sposób wykorzystać telefony, z których korzystamy na co dzień, aby wspierały nasz trening? Tak zrodził się pomysł stworzenia mobilnej aplikacji Steel ABS A6W.

  Zaaplikowana aktywność

  Aplikacja Steel ABS A6W wykorzystuje sprawdzony i jeden z najbardziej popularnych treningów mięśni brzucha zwany „Aerobiczną Szóstką Weidera” (A6W). Zestaw sześciu aerobowych ćwiczeń fitness podany w formie prostej instrukcji z wizualizacjami, wspomaga nasz trening. Dodatkowo, przejrzysty interfejs ułatwia użytkownikowi nawigację. Ćwiczenia należy wykonywać precyzyjnie, przeznaczając na nie ok. 40 minut dziennie przez 42 dni. Jak o to zadbać? W aplikacji Steel ABS A6W o naszą mobilizację

  i systematyczność troszczy się osobisty trener – Ivan. Wydawane przez niego komendy głosowe wyznaczają poszczególne etapy naszego treningu, tempo, serie oraz ilość powtórzeń.

  Spersonalizowany trening

  Steel ABS A6W posiada kilka użytecznych funkcjonalności. Przede wszystkim pozwala dostosować trening do naszych predyspozycji i potrzeb. W ten sposób, A6W możemy rozpocząć od dowolnego etapu a także określić długość przerw pomiędzy poszczególnymi seriami . Co ważne, status naszego treningu wyświetlany na ekranie przypomina o kolejnym poziomie a także pozwala kontrolować harmonogram. Zabawne komiksowe historyjki trenera Ivana motywują do ćwiczeń ze Steel ABS A6W. Twórcy aplikacji intensywnie pracują nad jej rozwojem. W najnowszej wersji na Androida możemy już zapraszać do treningu znajomych i obserwacja ich statystyki. Wkrótce ta społecznościowa funkcjonalność pojawi się również w wersji na iPhone’a. Mobilny charakter aplikacji sprawia, że możemy jej używać w dowolnym czasie i miejscu. To bez wątpienia jedna z największych zalet tego rozwiązania.

  Aplikacja pojawiła się na rynku nieco ponad tydzień temu, a już zdążyła zyskać poparcie ze strony branżowych ekspertów oraz środowiska A6W w Polsce. Jeżeli chcecie dołączyć do zabawy w modelowanie swojej sylwetki, to polecamy pobrać aplikację z App Store w cenie 0,79 euro. Warto również zaznaczyć, że aplikacja jest dostępna również w rodzimym języku.

  Aplikacja cieszy się dużą popularnością i otrzymuje pozytywne recenzje:

  http://www.best10apps.com/apps/steel-abs-areobic-weider-six-a6w-your-personal-workout-trainer,525236313.html

  http://simblog.pl/pozbadz-sie-brzucha-z-aplikacja-steel-abs-a6w

  Steel ABS A6W – polskie aplikacje w App Store

  Aplikacja została także doceniona polskie środowisko A6W:

  http://www.facebook.com/Aerobiczna6Weidera

  Aplikacja dostępna jest w App Store w cenie 0,79 euro:

  http://itunes.apple.com/us/app/steel-abs-areobic-weider-six/id525236313

  oraz na Google Play dla użytkowników telefonów z systemem Android:

  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bepronow.workout

  Dla użytkowników Androida bezpłatna wersja daje możliwość korzystania z aplikacji Steel ABS A6W do ostatniego dnia treningu. W trakcie używania aplikacji pojawiają się jednak niewielkie banery reklamowe, a komendy trenera słyszymy do szóstego dnia ćwiczeń. Te elementy odróżniają wariant podstawowy od płatnej i rozbudowanej wersji PRO bez reklam i z głosem Ivana przez cały trening.

  Strona internetowa aplikacji Steel ABS A6W:

  www.bepronow.pl

  Promo video na YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=PWsvLIxVUEQ&feature=player_embedded

  ___________________________________________________________________

  O firmie BeProNow

  BeProNow działa na rynku IT i nowych technologii od kilku lat, specjalizując się w aplikacjach mobilnych na platformę Android oraz iOS. Firma tworzy użyteczne oprogramowanie związane z fotografią i sportem.