Julia Stegner w jesienno-zimowej kampanii RESERVED

  Piękna, intrygująca i niezwykle naturalna Julia Stegner, kolejna supermodelka w pięknej historii RESERVED. BEAUTIFUL STORY RESERVED, to także skąpany w jesiennym świetle Nowy Jork – najbardziej inspirujące i pociągające miasto świata!

  Nadchodzący sezon w RESERVED to eteryczność, delikatność i elegancja Julii Stegner, niemieckiej supermodelki, miłośniczki sportu i zwierząt, która od ponad 10 sezonów podbija serca największych projektantów. Muza Dolce & Gabanna, Guerlain czy Ralpha Laurena sprawia, że najnowsza kampania RESERVED to nie tylko kolejna opowieść o pięknie, lecz również pozytywne emocje, w najczystszej formie.

  Tłem BEAUTIFUL STORY RESERVED AW 2012 stał się tym razem Nowy York. Lower East Side, Soho czy Brooklyn Bridge to nie tylko kultowe miejsca i niezwykła architektura, lecz również miliony wspomnień, marzeń i pięknych historii. Miasto tętniące modą, inspirujące, artystyczne i uwodzące niemalże każdego, kto stanie w jego progach.

  Całość ujęta została w obiektywie Mateusza Stankiewicza, który w niezwykłych fotografiach uchwycił hipnotyzującą magię miasta oraz niezwykłą wrażliwość i kobiecość Julii.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj