Męski weekend z M1 Poznań

  Najbliższy weekend w centrum handlowym M1 w Poznaniu będzie pełen intensywnych przeżyć i ekstremalnych rozrywek.

  W dniach 16-17 czerwca poznańskie M1 stanie się stolicą gadżetów i rozrywek tradycyjnie uznawanych za typowo „męskie”. Wystawa motocykli, najnowszych akcesoriów elektronicznych, sprzętu do golfa, paintballa i tenisa, kącik miłośników militariów, zegarków, wędkarstwa to tylko część przygotowanych przez organizatora atrakcji. Na scenie zlokalizowanej w centralnej części galerii handlowej – co godzinę pojawiać się będą najsłynniejsze poznańskie cheerleaderki „KOLEJORZ GIRLS”.

  Dla poszukujących inspiracji i nowych sposobów spędzania wolnego czasu przewidziane zostały popisy szermierki oraz pokazy japońskich sztuk walki. Natomiast wielbiciele F1 będą mogli spróbować sił w wyścigach na symulatorach samochodowych z ruchomymi fotelami i panoramicznym obrazem.

  „Męski weekend organizujemy nie po raz pierwszy – zawsze cieszy się ogromną popularnością. Nauczeni doświadczeniem zachęcamy więc… wszystkie panie aby przyprowadziły swoich chłopaków i mężów do M1

  w Poznaniu. Przy takim natężeniu atrakcji gwarantujemy kilkugodzinne zakupy wolne od „ile można mierzyć tę bluzkę” oraz „chodźmy z tego sklepu””– powiedział Krzysztof Wiburski, Dyrektor M1 Poznań.

  Wstęp wolny. Więcej informacji na stronie www.poznan.m1-centrum.pl