Kupiec Poznański wspiera Silne Kobiety

  Cykl Spotkań „Kobieta w Centrum” organizowanych przez Centrum Handlowo-Biurowe Kupiec Poznański cieszy się coraz większą popularnością wśród kobiet.

  Na każdą z uczestniczek czekają kobieca i przyjazna atmosfera, ciekawi goście, inspirujące rozmowy, wyśmienite przekąski i wspaniałe nagrody.

  Kolejne Spotkanie z cyklu „Kobieta w Centrum” odbędzie się 26 maja. Podczas spotkania pt. „Moja Kobiecość moją siłą” zaproszeni goście będą poruszać temat niezwykłego potencjału i możliwości, jakie drzemią w kobietach. Nie od dziś wiadomo, że kwalifikowanie kobiet jako płci słabszej jest już nieaktualne. Kobiety udowadniają, że potrafią być silne w dążeniu do swoich celów i marzeń.

  Zaproszeni goście to osoby, które pomagają kobietom w podkreślaniu ich kobiecości, odkrywając przy tym nieograniczoną siłę, jaka w niej drzemie.

  W spotkaniu uczestniczyć będzie Blanka Winiarska, tancerka, wielokrotna uczestniczka Tańca z Gwiazdami, założycielka Centrum Tańca Blanka Winiarska, która opowie m.in. o tym, w jaki sposób taniec rozbudza kobiecość i jak można ją wykorzystać w osiągnięciu sukcesu.

  Na spotkaniu nie zabraknie również mężczyzn. Choreograf, instruktor i szkoleniowiec fitnessu, Nasser Naji, z pewnością zarazi Panie swoją żywiołowością i pasją. Instruktor opowie o tym, jak utrzymanie dobrej formy jest ważne w pozytywnym nastawieniu do życia każdej kobiety. Jego autorski program ćwiczeń „Fitness Club in the house – ćwicz i tańcz” właśnie wychodzi na DVD, a jego producentem jest Rafałem Hofman, którego obecność również uświetni spotkanie.

  W utrzymaniu formy bardzo ważna jest też odpowiednio dieta. Dietetyk, Anna Zaporowska (http://lekarz.poznan.pl/dietetyk), poradzi uczestniczkom, jak zdrowo się odżywiać i dbać o swój wygląd, by żyć pełnią kobiecości.

  Bardzo ważnym elementem podkreślającym i definiującym kobiecość jest ubiór. Podczas kwietniowego spotkania duże zainteresowanie swoim strojem wzbudziły dwie Panie, Ania Fiszer i Mariola Klimowicz, stylistki, które opowiedzą o tym, jak dzięki odpowiedniej stylizacji odkryć swoją kobiecość.

  Kobiety pomimo swej delikatności i wrażliwości, a może właśnie dzięki nim, są niezwykle silne. Ta siła przejawia się w umiejętności podejmowania najtrudniejszych wyzwań i rozwiązywania problemów, dzięki wrodzonej kreatywności i intuicji.

  Spotkanie odbędzie się w Kupcu Poznańskim 26 maja o godz. 19:00 w Cafe Rosenthal na II piętrze i poprowadzi je dziennikarka Patrycja Felińska, o której ubiór zadba salon mody Motiv’e, sprowadzający swe kreacje prosto z Włoch i Francji, fryzurę i makijaż natomiast, jak co miesiąc wykona Studio Fryzur i Urody BiBiuti.

  Kupiec Poznański zaprasza wszystkie zainteresowane udziałem Panie do zapisów na spotkanie na stronie www.kupiecpoznanski.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj