est by eS. „Nice Girl” est by eS. w obiektywie Michal Grega.

  ” Nice Girl ” to nazwa wiosenno-letniej kolekcji est by eS.

  Bycie zaś nią, zdaniem polskiej marki, polega przede wszystkim na stawianiu na komfort i dokładnie taką dawkę nonszalancji, jakiej potrzebujemy. W modzie chodzi przecież o nas i nasze samopoczucie.

  Estetykę, użyteczność i praktyczność najnowszej kolekcji est by eS. wykorzystał  fotograf  mody Michal Greg.

  Foto: Michal Greg

  make-up/hair: Olga Dackiewicz

  stylist: Paulina Dziminska

  model: Patrycja/rebelmodels

  Collection: est by eS. – „Nice Girl”

  Projektantka est by eS. :

  Gosia Sobiczewska jest absolwentką Wydziału Tkaniny i Ubioru, Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Współpracowała z butikiem Polscy Projektanci.

  Projektowała kostiumy teatralne, między innymi do francuskiej wersji dramatu Janusza Głowackiego „Czwarta Siostra” wystawianego w Théâtre Sylvia Monfort w Paryżu. Prowadziła autorski blok wykładów w Międzynarodowej Szkole Wizażu i Charakteryzacji – FAM w Nicei.

  Przez cztery lata współtworzyła duet projektancki WoSo.

  Oprócz projektowania zajmuje się stylizacją pokazów mody i sesji zdjęciowych. Od roku współpracuje również w firmą VMArt w zakresie działań Visual Fashion.

  Projekty oraz sesje zdjęciowe Gosi Sobiczewskiej były prezentowane m.in. na stronach Fashion Magazine, Pani, Elle, Gali, Dilemmas Magazine, Ultra Żurnal, DESIGNSCENE.NET, TRENDHUNTER.COM, 180MAG.CA,TRENDLAND.COM.

  1 KOMENTARZ

  1. Zazdroszczę możliwości porywania piaperf3w prosto z drukarni 🙂 Śliczne te Twoje nocne działania 🙂 A ja już nie mogę się doczekać kiedy dotknę Vintage Memories i kiedy wyląduje na moim warsztacie;)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj