KOLOROWY KOD HOUSE

    Impreza i zabawa żywymi, kontrastującymi kolorami w myśl utrzymującego się na topie trendu color-blocking to tematy przewodnie limitowanej letniej linii „Color Code”. Marka HOUSE przygotowała ją z specjalnie z myślą o młodych imprezowiczkach, które zabawę lubią również w modzie.

    Motywem przewodnim „Color Code” są oczywiście nasycone, intensywne kolory, pozornie do siebie nie pasujące, zestawione w bloki kolorystyczne, które wciąż królują na wybiegach. Kolorystykę linii tworzą przede wszystkim intensywna zieleń, kobalt, biel, czerń i czerwień. HOUSE zestawia ze sobą także kontrastujące tkaniny i faktury, materiały miękkie i lejące ze sztywnymi a połyskliwe z matowymi, wplatając gdzieniegdzie seksowne przezroczystości. Charakterystycznym elementem kolekcji są również eksponowane zamki błyskawiczne.

    W HOUSE’owej kolekcji znalazły się letnie, imprezowe fasony – krótkie sukienki i spódnice, szorty, T-shirty i koszulki z lejącymi się dekoltami, letnie marynarki i króciutkie denimowe kurteczki. Wszystko w kolorystyce, która pozwala na tworzenie wyrazistych kombinacji – na przykład pomarańczu z różem czy błękitu z zielenią. Na koszulkach pojawiły się nadruki z żartobliwymi, zaczepnymi hasłami – dla dziewczyn, które lubią poprzez ciuchy pokazać swoje poczucie humoru.

    Ubrania z kolekcji dopełniają kolorowe akcesoria – niewielkie torebki, baleriny i letnie sandały. Całość kolorowej kolekcji dostępna jest w salonach HOUSE.