Magazyn Mody Klif dostępny w wersji mobilnej!

  Centra Handlowe Klif Warszawa oraz Klif Gdynia we współpracy z Valkea Media S.A. przygotowały mobilną wersję Magazynu Mody Klif. Ten lifestyle’owy, ekskluzywny magazyn już od teraz dostępny jest dla użytkowników iPadów i tabletów z systemem Android.

  Marka Klif, nieustannie podążająca za najnowszymi trendami, postanowiła dołączyć do elitarnego grona wydawców posiadających mobilne wersje swoich tytułów. Dzięki zaawansowanej technologii, umożliwiającej idealne przeniesienie zawartości na format tabletów, każda strona jest czytelna, zdjęcia nie wymagają powiększenia, a treści prezentują się równie atrakcyjnie, jak standardowe wydanie.

  Tabletowa wersja magazynu została wzbogacona o dodatkowe galerie zdjęć. Tematyka Magazynów obejmuje m.in. modę, design, a także kulturę i sztukę. Opisywane są w nich produkty i usługi marek obecnych w Centrach Handlowych Klif, uzupełnione wysokiej jakości fotografiami. Reklamy z kolei linkują bezpośrednio do oficjalnych stron www lub fan page’ów firm.

  Forma przeglądania kolejnych stron jest bardzo intuicyjna, a dostęp do indeksu ułatwia szybką nawigację. Makiety wzbogacone zostały o nowatorski mechanizm prezentacji zdjęć – przewijających się w ramach strony. Okładki pokazują nie tylko zdjęcia z wersji drukowanej, ale także fotografie alternatywne. Efekt przechodzenia zdjęcia w zdjęcie po prostu trzeba zobaczyć!

  Producent aplikacji zadbał także o udogodnienia dla czytelników – równolegle powstały dedykowane strony www, z których można dokonać instalacji. Użytkownicy będą mogli dowiedzieć się z nich więcej na temat samej aplikacji, jak również skorzystać z FAQ – zostały tam podane odpowiedzi na ewentualne pytania techniczne oraz adresy mailowe dla osób, które mają problem z pobraniem programu lub jego obsługą, ale też chciałyby dowiedzieć się czegoś więcej na temat oferty centrów handlowych Klif.

  Miło nam poinformować, że Magazyn Mody Klif będzie mógł towarzyszyć naszym Klientom w wygodnej, mobilnej formie dosłownie wszędzie.

  Aplikacja umożliwia bezpłatne pobieranie i przeglądanie elektronicznych edycji Magazynu Mody Klif. Dostępna jest w AppStore i Google Play. Więcej informacji znajdą Państwo na www.klif.pl oraz na Facebook’u.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj