200 sklepów Deichmann w Polsce

  Deichmann właśnie otworzył dwusetny sklep w Polsce. Na rok 2012 zaplanowano otwarcie przynajmniej dwudziestu nowych salonów oraz modernizację dziesięciu istniejących.

  W lutym sieć sklepów Deichmann powiększyła się o kolejny salon w Gdyni, w Galerii Szperk oraz pierwszy w Dzierżoniowie, usytuowany w obiekcie handlowym Kaufland. Marzec natomiast zaowocował otwarciem pierwszego sklepu Deichmann w takich miastach jak Świecie, czy Świdnik oraz dwusetnego sklepu w Polsce. Jubileuszowy salon powierzchni około 390m2 zlokalizowany jest w Galerii Starówka w Stargardzie Szczecińskim. Już w kwietniu otwarty zostanie także kolejny sklep w Gorzowie Wielkopolskim, w Galerii Nova Park.

  W swojej koncepcji rozwoju firma dużą wagę przykłada do obecności w mniejszych miejscowościach, liczących od 30 do 50 tysięcy mieszkańców. Dzięki temu firmie Deichmann udaje się wypełniać „białe plamy” na mapie Polski i docierać do coraz większej rzeszy klientów, którzy po buty nie muszą już jeździć do dużych miast.

  Deichmann inwestuje także wielomilionowe kwoty w modernizację już istniejących placówek. Co roku całkowitej przebudowie poddawane jest około dziesięć sklepów. Zmianie uległa także koncepcja wykończenia sklepów Deichmann. Elementy regałów w kolorze wiązu i o ton ciemniejsze podłogi sprawiają, że wnętrza stały się bardziej harmonijne i eleganckie. Obszar kasy stał się bardziej przejrzysty i jasny. Nowa koncepcja aranżacji to połączenie trendów w designie, nowoczesności oraz komfortu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj