adidas Supernova Glide 4 M z miCoach Pacer – na podbój dróg!

  Pora rozpocząć nowy sezon biegowy – Twój sezon! Stań do rywalizacji z czasem, dystansem i przede wszystkim – własnymi słabościami. Zacznij już dziś przygotowania do podboju dróg z doskonałym modelem butów Supernova Glide 4 M w pełni kompatybilnym z osobistym trenerem biegowym miCoach Pacer.

  Wiadomość o nowym, zaawansowanym technologicznie modelu butów doskonale dopasowanym do stopy biegacza z pewnością ułatwi Ci podjęcie męskiej decyzji o rozpoczęciu treningów biegowych. Buty adidas Supernova Glide 4 M założysz jeszcze chętniej wiedząc, jak wykorzystać ich powiązanie z osobistym elektronicznym trenerem – adidas miCoach Pacer.

  Supernova Glide 4 M

  adidas Supernova Glide 4 M łączą w sobie najnowsze rozwiązania i technologie wykorzystywane w obuwiu do biegania, zapewniając Ci prawdziwie komfortowy bieg.

  Umieszczona w podbiciu pięty konstrukcja FORMOTION™ umożliwia miękkie, bardziej naturalne lądowanie przy każdym kroku. Technologia adiPRENE® pochłania siłę uderzenia w fazie kontaktu pięty z podłożem, a adiPRENE® + umieszczony w przedniej części buta umożliwia lepsze wybicie się. Dzięki systemowi GEOFIT™ buty idealnie układają się do stopy. Supernova Glide 4 M są kompatybilne z interaktywnym urządzeniem biegowym adidas miCoach Pacer.

  Twój elektroniczny trener miCoach Pacer

  Na platformie www.miCoach.com ułożysz indywidualny plan treningowy tak, abyś mógł poprawiać swoje wyniki i odnosić jak największe sukcesy. Natomiast Twój elektroniczny trener adidas miCoach Pacer, za pomocą głosowych poleceń w czasie rzeczywistym, zmotywuje Cię do pokonania kolejnych kilometrów!

  Wejdź na polską stronę miCoach.pl

  Chcesz poznać bliżej osobistego trenera miCoach Pacer? Wejdź na polską wersję strony www.miCoach.pl i sprawdź narzędzia, instrukcje oraz filmy wideo, które ułatwią Ci codzienne treningi.

  Szczegóły znajdziecie na www.micoach.pl, www.micoach.com oraz na www.facebook.com/adidasRunningPolska.

  Cena:

  Elektroniczny trener biegowy miCoach Pacer: 619 PLN

  Buty Supernova Glide 4: 499 PLN

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj