Nowa linia skarpet sportowych

    Wiosna to czas przebudzenia po zimowym letargu oraz idealny okres na ruch i odnowę biologiczną. W tym okresie zwiększamy naszą aktywność fizyczną: wsiadamy na rower, zapisujemy się na fitness, zaczynamy uprawiać sport. To idealny czas na wypróbowanie nowej linii skarpet Sportive marki Wola.

    Aby ruch sprawiał nam przyjemność potrzebujemy do niego dobrej oprawy. Wysokiej jakości sprzęt, wygodne obuwie i miękkie ubranie to podstawa, kiedy zaczynamy na poważnie myśleć o aktywności fizycznej i uprawianiu sportu. Pamiętajmy także o ważnym elemencie jakim są skarpetki, które stanowią fundament komfortu.

    „Firma Wola wprowadziła nową linię skarpet sportowych – Sportive. To produkty wykonane z wysokiej jakości bawełny z dodatkiem elastycznych przędz, które nadają skarpetom wyjątkową, delikatną sprężystość. Dzięki temu idealnie sprawdzają się podczas intensywnych treningów oraz są podstawą komfortu każdego dnia” – mówi Agnieszka Dembska, Marketing Manager Wola.

    Na czym polega wyróżnik skarpet marki Wola z nowej kolekcji Sportive? Dzięki delikatnej, stopniowanej kompresji dostosowują się do zmiennego obwodu w okolicy śródstopia. Jednocześnie dopasowują się do kształtu całej stopy. Posiadają krótką cholewkę z bezuciskowym ściągaczem, co zapewnia stabilność i komfort. Dodatkowo, utworzone strefy wentylacyjne ułatwiają „oddychanie” stopy i odprowadzają nadmiar wilgoci powstały podczas noszenia.

    W nowej kolekcji Sportive znajduje się kilka rodzajów skarpet: od delikatnych i cienkich skarpet męskich – Gentle i damskich – Softly, przez klasyczne męskie i damskie skarpety sportowe z linii Classic, po specjalistyczne, wzorzyste skarpety sportowe oraz linię z frotty. Nowością w ofercie jest przede wszystkim poszerzenie oferty o większą ilość skarpet z krótka cholewką oraz modeli typu „stopka”.