Hello Kitty w salonach RuckZuck – Bajkowe wzory paneli jedną z nowości prezentowanych na Budmie

  Zabawa z dzieckiem na przytulnej podłodze w towarzystwie kotki Hello Kitty? A może wśród innych rysunkowych postaci? I nie chodzi tu o rozrzucone przez pociechy zabawki. Od marca w salonach RuckZuck, jednej z największych w Europie sieci sprzedaży podłóg i drzwi, dostępne będą panele podłogowe w oryginalne, bajkowe wzory z kolekcji Hello Kitty i seria Kids z kolekcji Joy. Linię z najsłynniejszą bohaterką japońskich filmów animowanych po raz pierwszy w Polsce zaprezentowano na Międzynarodowych Targach Budownictwa Budma 2012.

  – Dziecięce pokoje to dziś wyzwanie dla architektów wnętrz, producentów mebli, a przede wszystkim dla rodziców. Ogrom otaczających nas barw, zabawek i akcesoriów sprawia, że wyczynem staje się urządzenie pokoju malucha ze smakiem i jednocześnie w sposób ciekawy dla dziecka – mówi Katarzyna Śliwińska, manager ds. marketingu i reklamy w RuckZuck – Oferowane przez nas kolekcje paneli podłogowych o bajkowych wzorach, pomogą stworzyć ciepłą atmosferę oraz co ważne, rozwijać wyobraźnię naszych pociech.

  Wzory paneli podłogowych Hello Kitty i Kids firmy Classen zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o wszystkich fanach bajkowych postaci, szczególnie dzieci. Pierwszy z nich to linia dedykowana miłośnikom najbardziej znanej bohaterki japońskich kreskówek, Hello Kitty. Opakowanie zawiera sześć szerokich desek z dekorami kotki, panel z kwiatem hawajskim i ze wzorem w tle. Optymalnie jest bowiem panele z tej kolekcji układać naprzemiennie (wzór Hello Kitty i panel z wzorem w tle).

  Wzór Kids to deski z kolorowymi rysunkowymi postaciami. Panele zdobią pieski, kotki, kurczaczki, owieczki i kwiatki, ale też pojedyncze angielskie słowa i zwroty (sleep well, home sweet home, play with me, cheese), dzięki czemu podłoga w naszych domach może mieć również walor edukacyjny. Podobnie jak w przypadku kolekcji Hello Kitty, w opakowaniu paneli (8 szt.) znajdziemy deski bez wzoru.

  – Takie rozwiązanie sprawi również, że podłoga będzie interesująca dla naszych pociech, a my nie będziemy mieć kłopotu z dopasowaniem do nich pozostałych mebli – dodaje Katarzyna Śliwińska – Nie od dziś wiemy, że większa część zabaw z najmłodszymi dziećmi odbywa się właśnie na podłodze, dlatego tym bardziej zachęcamy do zapoznania się z nowymi, rodzinnymi kolekcjami desek.

  Podłogi o bajkowych wzorach dzięki swojej grubości (8 mm) oraz wysokiej klasie ścieralności (AC4) są wyjątkowo wytrzymałe. Kolejną zaletą jest ich gładka struktura, która ułatwia zachowanie czystości, a także łatwy i szybki sposób montażu. Classen Megaloc, bezklejowy sposób układania, gwarantuje najwyższy stopień stabilności podłogi na jej łączeniach oraz równie szybki i prosty demontaż.

  Panele Hello Kitty oraz Kids to jedne z nowości prezentowanych na targach Budma 2012 w Poznaniu.

  Salony RuckZuck oferują najszerszy na rynku wybór podłóg laminowanych, drzwi wewnętrznych oraz materiałów wykończeniowych cenionej na rynku firmy Classen. W ramach kompleksowej obsługi klienta, punkty RuckZuck oferują również transport oraz montaż zakupionych podłóg i drzwi. 

  Informacje o RuckZuck:

  RuckZuck to marka salonów oferujących produkty Classen – wiodącego producenta podłóg, drzwi i artykułów wykończeniowych. Koncept biznesowy RuckZuck powstał w 2004 roku w centrali firmy Classen w Niemczech.

  W tym samym roku w Polsce została założona spółka RuckZuck.biz, która zajęła się rozwojem Systemu Partnerskiego RuckZuck na terenie Polski oraz w pozostałych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Salony sieci działają obecnie w następujących krajach: Polska, Czechy, Słowacja, Łotwa, Litwa, Ukraina, Białoruś, Węgry i Rumunia.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj