Beckett kręci z prawnikiem z „Firmy”

  Stana Katic, znana polskim widzom z roli detektyw Beckett w popularnym serialu „Castle” oraz Josh Lucas, wcielający się ostatnio w rolę prawnika Mitcha McDeere, w serialu „ Firma” spotkali się na planie najnowszego filmu Michaela Polisha.

  Katic i Lucas dołączyli do międzynarodowej obsady filmu fabularnego „ Big Sur”. Ona wcieli się w rolę poetki Lenore Kandel, on zagra amerykańskiego poetę związanego z ruchem bitników – Neal’a Cassady.

  Najnowsza produkcja amerykańskiego reżysera powstała w oparciu o twórczość popularnego w latach 50 XX. wieku pisarza Jacka Kerouca. Film opowiadać ma o artystycznej bohemie San Francisco oraz o rozterkach twórczych i egzystencjalne. Oprócz Katic i Lucasa, w filmie wystąpią także: Kate Bosworth oraz Jean – Marc Barr.

  Rola w „Big sur” nie jest pierwszym spotkaniem Katic z reżyserm Michaelem Polishem. W 2010 roku, zagrała ona w romantycznym filmie „ For Lovers Only”.

  Premiera „ Big Sur” zaplanowana jest jeszcze na ten rok. Również na ten rok zaplanowano początek zdjęć do 5 sezonu serialu „Castle”. Obecnie najnowsze odcinki ostatniego sezonu 4. oglądać można na kanale Universal Channel, w poniedziałki o godzinie 22:00. To już kolejny sezon przygód pary nowojorskich detektywów, którzy wspólnie rozwiązują zagadkowe sprawy. Fani serialu zgodnie uważają, że jedną z największych zagadek do rozwiązania jest czy Beckett i Castle wreszcie będą ze sobą. Odpowiedź na to pytanie ma przynieść 5. sezon.

  ***

  O Universal Channel

  Universal Channel to flagowy kanał Universal Networks International. Prezentuje najbardziej lubiane i najczęściej oglądane filmy i seriale na świecie. Universal to mieszanka sensacji, komedii oraz hitów filmowych. Gwiazdorska obsada, rewelacyjne kreacje aktorskie rodem z Hollywood, niebanalna fabuła i wartka akcja – tym charakteryzują się wszystkie programy, które obejrzeć można na Universal Channel. To kanał dla miłośników znakomicie zagranych, przejmujących filmów o mądrym zakończeniu, takich, przy których można przeżywać prawdziwe emocje: chwile uniesienia, strachu, i szczerej radości.

  O Universal Networks International

  Universal Networks International należąca do NBCUniversal, to jedna z największych na świecie telewizyjnych sieci rozrywkowych, oferująca atrakcyjne kanały w ponad 150 krajach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Ameryki Łacińskiej oraz Azji. Podstawę oferty Universal Networks International stanowi 5 kanałów: Universal Channel, 13TH STREET Universal, SciFi Universal, DIVA Universal i Studio Universal, a także nabyte kanały Comcast Corporation – E! Entertainment Television, The Style Network i Golf Channel. Te marki dostarczają pełen zakres oferty rozrywkowej do lokalnych odbiorców na całym świecie.

  Universal Networks International jest oddziałem NBCUniversal, jednej z głównych globalnych spółek medialno-rozrywkowych, zajmujących się produkcją informacyjnych i rozrywkowych kanałów telewizyjnych przeznaczonych dla odbiorców na całym świecie. NBCUniversal należy w 51% do Comcast Corporation, a w 49% do General Electric.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj