MONIKA PYREK pierwszą polską ambasadorką marki GILLETTE VENUS

    Niezwykle utalentowana lekkoatletka, wielokrotna Mistrzyni Polski, która nie raz zdobywała dla Polski medale Mistrzostw Świata i trzykrotnie walczyła o medale olimpijskie. Monika Pyrek została pierwszą ambasadorką marki Gillette Venus w Polsce.

    Marka Gillette Venus od lat próbuje pokazać kobietom jak sprawić, żeby poczuły się pewne siebie i wyzwoliły w sobie piękno zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Gillette Venus inspiruje i wspiera kobiety na całym świecie, aby w życiu dążyły do osiągnięcia sukcesu. W swojej historii marka miała przyjemność zapraszać do współpracy wiele pięknych i utytułowanych kobiet. Jeszcze niedawno światową boginią Venus ogłoszono jedną z najpiękniejszych kobiet świata, aktorkę i piosenkarkę, Jennifer Lopez. Teraz do tego elitarnego grona dołączyła Polka – Monika Pyrek.

    Polska tyczkarka swoją ciężką pracą próbuje przełamać stereotyp, że skok o tyczce to sport tylko dla silnych mężczyzn. Jest nie tylko utytułowaną zawodniczką, ale również atrakcyjna kobietą, która spełnia się nie tylko w sporcie, ale także w życiu prywatnym. Monika powtarza, że przede wszystkim jest kobietą, a dopiero potem lekkoatletką, która skacze o tyczce. Dlatego zawsze stara się wyglądać atrakcyjnie. Idąc na trening, na skocznię nigdy nie zapomina o lekkim makijażu. Śmieję się, że to taka broń na przeciwniczki, o której wspominał kiedyś Andrzej Niemczyk, trener kobiecej siatkówki. Świadomość, że wygląda nienagannie dodaje jej pewności siebie.

    Sport i idące za tym ciężkie treningi wiążą się z częstą zmianą otoczenia, a to wymaga szczególnej troski i dbałości o całe ciało. Przede wszystkim delikatna skóra nóg narażona jest na wiele czynników mechanicznych, takich jak słońce, wiatr czy chłód, które mogą mieć negatywny wpływ na skórę, wysuszając ją i wywołując nadwrażliwość. Dlatego dla Moniki liczy się pielęgnacja, która jest zarazem precyzyjna i delikatna. Produkty Gillette Venus ProSkin, które powstały z myślą o skórze wrażliwej, zapewnią precyzyjne golenie oraz przyjemną i wygodną pielęgnację. Są odpowiedzią na potrzeby Moniki – „Piękne i zadbane nogi to atut każdej kobiety. Jestem bardzo dumna i szczęśliwa, że zostałam zaproszona do współpracy z Gillette Venus. Bycie twarzą marki Venus w Polsce to prawdziwe wyróżnienie, a sama już od lat jestem wierną użytkowniczką produktów tej marki.” – mówi Monika.