Dzień Kobiet z Teresą Rosati, Zemełka&Pirowska oraz Maniewski

  Jego imprezy z okazji Dnia Kobiet już od kilku lat są znane w całym Krakowie.  W tym roku Maciej Maniewski wraz z agencją House Brand PR postanowił odświeżyć formułę i do współpracy zaprosił wyłącznie kobiety. Dzięki nim w Kijów.Centrum swoje kolekcje zaprezentowała Teresa Rosati oraz duet Zemełka&Pirowska. Nie zabrakło propozycji od Maniewski Hair & Body oraz wokalistek – Ady Szulc i Noviki. A wszystko to wyjątkowej oprawie wizualnej Temporary Space Design. 

  Ladies 4 Ladies, bo taką nazwę miało wydarzenie, rozpoczęło się od pokazu kolekcji wiosna – lato 2012, krakowskiego duetu Zemełka & Pirowska. Projektantki kolejny raz udowodniły, że są mistrzyniami stylu smart casual, łączącego elegancję i wygodę. W tym sezonie, kreatorki postawiły na delikatne kolory i pastele, które z odważnymi krojami tworzyły ciekawą zapowiedź tego, co w zbliżającym sezonie będzie najmodniejsze. 

  Następnie na wybiegu pojawiły się modelki prezentujące fryzury przygotowane przez Maniewski Hair & Body – bardzo kobiece, delikatne, nawiązujące swoją stylistyką do lat 70 -tych.  Dodatkowo, zespół fryzjerów przemycił trendy, które w sezonie wiosna – lato 2012 zdobędą największą popularność, stąd różowe włosy czy pastelowe dodatki podkreślające fascynację nowymi tendencjami. Temu wszystkiemu towarzyszyła klubowa muzyka w wykonaniu Noviki oraz odzież marki Echo. 

  Ostatnim i zarazem najważniejszym pokazem wieczoru, był ten przygotowany przez czołową, polską projektantkę mody – Teresę Rosati. Część kolekcji, która pojawiła się na krakowskim wybiegu, kilka tygodni wcześniej odniosła wielki sukces na Nolcha New York Fashion Week.  Zaprezentowane kreacje były bardzo kobiece, eleganckie i uszyte z najlepszych materiałów. Suknie wieczorowe – dominujące na pokazie, były kwintesencją twórczości Rosati. Transparentne tkaniny, błyszczące dodatki oraz kroje na jedno ramię. Do tego soczyste i wyraziste kolory po raz kolejny udowodniły, że polska moda jest na naprawdę wysokim poziomie. 

  Wisienką na torcie był recital, młodej i utalentowanej Ady Szulc, która wszystkich gości oczarowała swoim zmysłowym wokalem. 

  Wieczór zakończył się bankietem oraz wystawą prac Maggie Piu w hallu Centrum.Kijów oraz afterparty w Baroque Restaurant & Cocktail Bar. 

  Organizatorzy: House Brand PR, Maniewski Hair & Body, Kijów.Centrum, KBF

  Partnerzy: Femmalium Med Spa, Multibank, Aesthetica Dermadent, Platinium Fitness

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj