10 marca 2012 – Kobieca Kawiarenka

  W sobotę 10 marca w Hotelu Europejskim w Warszawie, odbyło się niezwykłe wydarzenie – Festiwal Kobiet, a w nim panele dyskusyjne, pokazy kulinarne, zabiegi kosmetyczne – typowo kobiece tematy.

  Przybyłe Panie miały niepowtarzalną okazję skosztować aromatycznej kawy, oddać się chwili relaksu, zapoznać się z ciekawymi produktami oraz zasięgnąć porady specjalisty.

  W ramach Festiwalu Kobiet odbyły się panele dyskusyjne które skupiały tematykę urody, mody zdrowia oraz rozwoju zawodowego. Swoją obecnością uświetniły Jolanta Hibner oraz Olga Kozierowska. Udzielały one cennych wskazówek jak znaleźć własną drogę do sukcesu oraz stać się kobietą spełnioną.

  Najnowsze trendy w makijażu, modzie oraz kosmetyce były przedstawiane w teorii oraz praktyce. Panie mogły skorzystać z masażu lub porady kosmetologa, wykonać makijaż z profesjonalistami czy ubrać się w kreację od polskich projektantów.

  Na zebrane Panie czekała także niespodzianka – pokaz Zumby! Roztańczona grupa ruszyła w gorące rytmy i przekazała wszystkim pozytywną energię !

  Przybyłe Panie, przeniosły się w kulinarny świat Grecji, razem z Teo Vafidisem poznawały śródziemnomorskie smaki.

  Na Festiwalu Kobiet prezentowane były liczne nowinki ułatwiające codzienne życie. Nowoczesne systemy prasowania, roboty kuchenne czy ekspresy, zamieniają codzienną rutynę w czystą przyjemność.

  Organizatorzy nie pominęli także kwestii motoryzacyjnej. Podczas wydarzenia można było podziwiać ultra kobiecy VW UP! Oraz umówić się na jazdę próbną.

  Ponadto Panie mogły przebadać wzrok, przedyskutować sprawy zdrowego odżywiania z trenerem wellness oraz bliżej poznać literaturę kobiecą.

  Kolejną z nowości prezentowanych na Festiwalu Kobiet była prezentacja portalu który umożliwia video-konsultacje online z lekarzem.

  Dodatkową atrakcją była loteria wizytówkowa z cennymi nagrodami.

  Relację z Festiwalu Kobiet , będziecie mogli śledzić na łamach stron patronów medialnych oraz obejrzeć w stacji TVN Style w niedzielę 18 marca o godzinie 15.45

  Już dziś zapraszamy na kolejny Festiwal Kobiet który odbędzie się 19 maja

  Organizator : Polska Agencja Sprzedaży i Promocji Sp. z o.o.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj