Marcowy numer MALEMENA z dodatkiem modowym

  W marcowym numerze miesięcznika Malemen dużo niespodzianek. Po raz pierwszy – dodatek „Malemen Style” w całości poświęcony modzie męskiej. W nim wszystko, co mężczyzna powinien wiedzieć o modzie, żeby ją polubić. O swoich „obsesjach” – trwalszych niż trendy – mówią Jerzy Maksymiuk, Robert Kozyra, Jan Peszek i Kamil Sipowicz. Projektanci – Rafał Czapul, Mariusz Przybylski, Robert Kupisz, Konrad Parol i Ania Kuczyńska – co z czym i dlaczego nosić, o co chodzi z szyciem dla mężczyzn i dlaczego warto. Plus nowe pokolenie – młodzi aktorzy, którym nic co modne obce nie jest.

  W numerze marcowym Robert Lewandowski o tym, jak to jest nie móc żyć bez piłki. Krzysztof Siwczyk, poeta i przypadkowy aktor, jak to jest nie móc żyć bez pisania. Adam Gessler – że nie warto się poddawać. Janusz Korwin Mikke – że z myślenia nic nie zwalnia. Plus dużo o jedzeniu, m.in. ile i gdzie najlepiej zjeść za 30 zł – rekomendacje z całej Polski.

  W marcu „Malemen” zaczyna drukować wiersz w odcinkach – po raz pierwszy w historii (także historii literatury) wiersz powstaje po jednym wersie z numeru na numer, bo drukowany jest – po wersie – na grzbiecie każdego kolejnego wydania. Do zabawy dał się namówić wybitny poeta Bohdan Zadura. Jego „Profilaktyka” powstawać będzie przez cały 2012 rok – cały wiersz przeczytają więc posiadacze całego rocznika magazynu.

  Numer marcowy od dziś w sprzedaży.

  Related Images:

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj