Małgorzata Czudak i jej kolekcja Greysh w bąbelkowym otoczeniu CIN&CIN

  W środę 22 lutego br. w studio Projekt Artystyczny w Warszawie, odbyło się niezwykłe wydarzenie z pogranicza mody, designu i lifestyle’u. Małgorzata Czudak po raz kolejny w sposób nowatorski połączyła to co nowe i świeże, z tym co wygodne i proste w niezwykłą kolekcję Greysh SS 2012. Oczywiście, jak pokaz mody, nie mogło też zabraknąć jej największego fana – CIN&CIN!

  Marka CIN&CIN i moda już od dłuższego czasu stały się nierozerwalne. Tym razem CIN&CIN wspierał pokaz Małgorzaty Czudak. Artystka znana jest z inspiracji naturą, kierując się przy tym funkcjonalnością i wygodą. Jej najnowszy pokaz przedstawia proste i klasyczne stroje dla osób żyjących w wielkich miastach, a poszukujących odrobiny spokoju i prostoty. Pokaz, jako całość, składał się z wielu różnych elementów idealnie ze sobą zgranych. Miejscem było postindustrialne studio Projekt Artystyczny, scenografią pokazu zajęli się Ewa Iwańczuk i Tolek Felczyński, stylizacją – Michał Waszkiewicz. Muzykę stworzył Pleq, czyli Bartosz Dziadosz, jeden z najciekawszych twórców młodej, polskiej sceny. Mocnym akcentem podkreślającym atmosferę pokazu była lampka wybornego wina musującego CIN&CIN w połączeniu z sorbetem cytrynowym!

  Kolekcja Małgorzaty Czudak to nie tylko ubrania, a całe komplety pasujących do siebie strojów i dodatków. We współpracy z EMPE, kolekcja została wzmocniona o męskie buty dla aktywnych. Delikatną, ale efektowną biżuterią zajęła się Dorota Kempko. Największą popularnością jednak cieszyły się duże torby miejskie.

  Pokaz Greysh SS 2012 odbył się w środę w godzinach popołudniowych. W trakcie spotkania panowała spokojna i wyluzowana atmosfera. Popijając schłodzonego, białego CIN&CIN, gwiazdy i artyści mogli porozmawiać z osobami z branży, wymienić się spojrzeniami na modę i poznać najnowsze trendy. Niecodzienne wydarzenie podziwiali i wspierali swoją obecnością inni projektanci mody oraz artyści m.in. Łukasz Jemioł, Tomasz Jacyków, Anna Męczyńska.

  Angażując się w to wydarzenie, marka CIN&CIN już po raz kolejny włączyła się w projekt związany ze światem fashion, podkreślając tym razem, że moda to nie tylko bogactwo i przepych, ale też szyk, prostota i wygoda.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj