MOVE Showroom w Krakowie – relacja z wydarzenia

  W ostatni czwartek lutego mury krakowskiego klubu Baroque zamieniły się w atelier uznanych projektantów i popularnych marek, a temperaturę tego wyjątkowego wydarzenia znacznie podniosła dyskusja znanych specjalistów od wizerunku, na czele z Mają Sablewską.

  MOVE Showroom to pierwsza modowa impreza w Krakowie, której celem było nie tylko zaprezentowanie kolekcji projektantów i marek, ale również dyskusja na tematy związane z polską branżą modową. Swoje stylowe portfolio zaprezentowali: Zemełka & Pirowska, Bartosz Malewicz, Kowalski, Massada, Aga Paul, Joanna Hawrot, Anna Pieta, COOKie, Jacob Haber, Dorota Bielecka, Click Fashion oraz Me&Bags. Wszystkie zainteresowane osoby miały okazje porozmawiać z projektantami, zdobyć cenne wskazówki na temat najnowszych trendów oraz ”upolować” oryginalny projekt. Uwieńczeniem tego wieczoru był panel dyskusyjny dotyczący polskiej mody, w którym udział wzięli popularni znawcy trendów: Maja Sablewska –  osobowość telewizyjna, dla której moda nie ma żadnych tajemnic, a ostatnio również trendsetterka co udowadnia na swoim blogu. Dalej, Anna Pirowska – krakowska projektantka, połówka duetu Zemełka & Pirowska, Maciej Maniewski – stylista fryzur oraz Raspberry And Red, jedna z najlepszych szafiarek w Polsce. A temu wszystkiemu towarzyszyły dźwięki z gatunku deep house serwowane przez Phila Jenskiego oraz pyszne malinowe drinki.

  „To na pewno nie pierwsze takie wydarzenie, które miało miejsce w Krakowie.  Młodzi projektanci mają wiele do zaoferowania dlatego należy ich wspierać oraz doradzać im, jak osiągnąć sukces na niełatwym, polskim rynku” – powiedziała organizatorka Move Showroom, Magdalena Widomska, właścicielka agencji HouseBrand PR.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj