Weekend kobiecości na dzień kobiet, czyli Dni Kobiet ESOTIQ 2012

  Z okazji Dnia Kobiet, firma Medium przygotowała największą imprezę kobiecą na Pomorzu – Dni Kobiet ESOTIQ 2012. A dla zwiedzających – 2012 darmowych bonów zakupowych od marek ESOTIQ i MOODO dla 2012 Pań, pokazy mody pret-a-porter, Mistrzostwa Polski Makijażu „Make Up no Make Up”, oraz spotkania z Marceliną Zawadzką, Miss Polonia 2011 na stoisku MOODO.

  Dlaczego właśnie MOODO i ESOTIQ? Pierwsza z nich oferuje ubrania na różne okazje: na co dzień i na wieczór. Klientki Moodo to kobiety, które znają najnowsze trendy w modzie, cenią dobry wygląd, doskonałą jakość ubrań i wygodę. Z kolei ESOTIQ wyznaje kobiecość. Oddycha kobiecym pięknem. Żywi się kobiecymi fantazjami. Miłuje ich delikatność. Rozkoszuje się ich pożądaniem. Składa hołd kobiecości poprzez swoje projekty. Takie też wartości i doznania poznamy na Dniach Kobiet ESOTIQ 2012, 10 – 11 marca, na największej hali wystawienniczej Międzynarodowych Targów Gdańskich – uzasadnia Wojciech Stybor, pomysłodawca imprezy, właściciel agencji reklamowej Medium.

  Dlatego naszym partnerem została firma IKEA, której wizją jest tworzenie lepszego życia na co dzień, dla wielu ludzi. Organizując Dni Kobiet ESOTIQ 2012, prezentując zwiedzającym najlepsze marki z branży mody, zdrowia i urody, chcieliśmy oddać właśnie taki klimat naszego wydarzenia. Stąd też od samego początku tak duże zaangażowanie naszych partnerów i wystawców w jak najlepsze przygotowanie imprezy. Dlatego pierwszego wieczoru właśnie dla nich przygotowaliśmy wyjątkowe after party z ucztą zmysłów i dobrą zabawą w sopockim klubie Unique Club & Lounge w Domu Zdrojowym, samym sercu miasta – dodaje Wojciech Stybor.

  Dni Kobiet ESOTIQ 2012 odbędą się w dniach 10-11 marca, w godzinach 10.00 – 18.00 na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich, Hala nr 5. Bilety (12 zł) do nabycia w kasach w dniu imprezy. Dzieci do 14 lat wchodzą gratis.

  Partnerami medialnymi wydarzenia są: Gazeta Wyborcza, gazeta Metro, portal Trójmiasto.pl, Biznesnafali.pl, naMonciaku.pl, Gazeta.pl, magazyn Prestiż, Top Class Magazyn, Moda Forum, Moda Męska, Fashion Business, MilionKobiet.pl, Uroda.com, FashionMedia.pl, magazyn Dolce Vita, Aktywna Mama, Twoja Gazeta, MMTrójmiasto.pl, ZTM, UM Gdańsk.

  Szczegóły organizacyjne, aktualności i konkursy na stronie www.dnikobiet.pl

  Related Images:

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj