„Odkryj swoje piękno” Ceril Campbell – już w Polsce!

  Co to znaczy dla kobiety „zmienić swoje życie”? Czasami oznacza to utratę wagi po ciąży, czasami znalezienie nowego faceta, a czasem nauczenie się tańca lub zasad perfekcyjnego makijażu. Jeżeli nie lubisz poradników, które prezentują tylko „jedyną słuszna drogę”, ten… pomoże wybrać własną.

  Książka Ceril Campbell to kompendium, które pomoże każdej kobiecie, bez względu na wiek, wagę, figurę i stan cywilny wykorzystać swoje atuty i ukryć słabe strony. Poradnik został napisany w formie pytań, na które można udzielić różnych odpowiedzi. Dzięki temu czytelniczka sama może zdecydować, która z rad autorki jest przeznaczona właśnie dla niej. Dowiemy się m.in. jak uwydatnić swoją atrakcyjność za pomocą makijażu lub stroju, jak dobrać właściwy stanik i szminkę, ale także jak wyglądać na pewną siebie w trakcie rozmowy o pracę i jak wywrzeć wrażenie na pierwszej randce. Bez zbędnej powagi! To nie poradnik, który poradzi „jak rzucić chłopaka i wyjechać do Indii, by przeżyć duchowe przebudzenie oraz stać się piękną i bogatą w jeden dzień”. Raczej pomoże poznać lepiej samą siebie i zdobyć dystans do własnych wad, by tym lepiej odkryć i uwydatnić zalety.

  W książce znajdziemy również sekrety znanych kobiet – osobistości świata filmu, muzyki i showbiznesu, które doświadczyły opisanych w książce problemów. Kate Winslet, Oprah Winfrey, Eva Longoria, Jane Fonda – to tylko niektóre gwiazdy, które radziły sobie z nieśmiałością, tremą, „niewłaściwą” figurą czy problemami w związku. Cytaty z wywiadów i ciekawostki zarówno zdradzają tajemnice życia celebrytów, jak i pokazują, że… wcale tak bardzo nie różni się od naszego.

  Wydawnictwo RM

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj