Nowa kobieca marka Skinelle – Suplement diety anty-ageing wspomagający zwalczanie oznak starzenia

  Nowość na rynku suplementów diety wspomagających zwalczanie oznak starzenia! W aptekach pojawiła się gama produktów Skinelle – innowacyjny program wspomagający walkę z oznakami starzenia. Linia Skinelle posiada kategoryzację wiekową, unikalne składniki oraz witaminy w maksymalnych dawkach. Dzięki temu suplement diety Skinelle to idealne uzupełnienie dla codziennej pielęgnacji skóry dostosowane do potrzeb kobiet w różnym wieku.

  Stosowanie dobrego kremu może być niewystarczające w codziennej walce o zachowanie młodej i pięknej skóry, ponieważ szczególnie istotna jest tu dbałość o zdrowy tryb życia oraz właściwa dieta. Ważnym elementem uzupełniającym działanie kremu jest preparat pozwalający na działanie od wewnątrz, tam gdzie rozpoczyna się proces starzenia. Istotą zapobiegania temu zjawisku jest suplementacja substancjami ważnymi dla właściwego funkcjonowania skóry i ochrony jej przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i wewnętrznymi.

  Proces ten ulega intensyfikacji w czasie, zmieniając się w zależności od etapu życia kobiety. Dlatego tak ważne jest aby działać na te problemy, które są charakterystyczna dla danego wieku. Rozwiązaniem jest gama suplementów diety Skinelle odpowiadająca na potrzeby współczesnych kobiet.

  Innowacyjny Program Ochronno – Rewitalizujący przeznaczony jest dla kobiet po 25 roku życia. To właśnie wtedy skóra zaczyna stopniowo tracić swój zdrowy, młodzieńczy wygląd i blask. Cera staje się bardziej ziemista, pojawiają się cienie pod oczami oraz pierwsze zmarszczki mimiczne. Składniki zawarte w suplemencie diety Skinelle 25+, takie jak ekstrakt owocowy Superberry 4000, wspomagają zwalczanie skutków stresu oksydacyjnego oraz przeciwdziałają szkodliwemu działaniu wolnych rodników. Dzięki specjalnej kompozycji witamin, biorących udział w ważnych procesach komórkowych, cera ma szansę być z każdym dniem coraz bardziej nawilżona i elastyczna.1 Wiek 25+, to odpowiedni moment by ze zwiększonym zaangażowaniem rozpocząć powstrzymywanie procesów starzenia się skóry.

  Cera kobiet powyżej 35 roku życia ma już większe potrzeby. Innowacyjny Program Regenerująco – Wygładzający Skinelle 35+ wesprze je w zachowywaniu młodości na dłużej. Obok kompleksu witamin biorących udział w ważnych procesach życiowych komórek skóry, w małej różowej kapsułce zamknięty został olej z nasion ogórecznika, pomagającego zwiększyć nawodnienie skóry oraz kwasu hialuronowego, wpływającego na jej elastyczność. Regularne stosowanie bogatego w witaminy suplementu diety Skinelle 35+ może pomóc dłużej cieszyć się młodo wyglądającą cerą.2

  Dla kobiet powyżej 45 roku życia przygotowano specjalną, wysoko wyspecjalizowane zestawienie składników wzbogacone w unikalny ekstrakt z jagód Acai z wysoką zawartością polifenoli. Pomaga on ograniczyć proces oksydacyjnego uszkadzania DNA, a tym samym pomaga wpływać na spowolnienie procesu starzenia.

  Innowacyjny Program Ujędrniająco – Wygładzający Skinelle 45+ zawiera ponadto koenzym Q10, biorący udział w naturalnym procesie odnowy komórek skóry oraz chroniący przed działaniem wolnych rodników. Uzupełnienie stanowi kwas hialuronowy i witaminy, pomagające cerze odzyskać blask, redukować zmarszczki oraz zmniejszać uczucie suchości skóry.

  Wszystkie suplementy diety Skinelle zawierają maksymalne dawki spożycia witamin A, E, B2, B7*.

  Kompleksowe podejście do przeciwdziałania procesom starzenia się skóry i wsparcie jej codziennej pielęgnacji poprzez suplementację diety Skinelle dopasowaną do wieku, zwiększa szansę na możliwość zachowania młodości i pięknej skóry na dłużej – pomimo upływającego czasu.

  Badania konsumenckie przeprowadzone na grupie 115 kobiet w wieku 25-55 lat potwierdziły pozytywny wpływ składników suplementu diety Skinelle na redukcję obserwowanych przez konsumentki podstawowych oznak starzenia. Przez 30 dni kobiety w różnym wieku przyjmowały

  1 kapsułkę suplementu diety Skinelle nie zmieniając swoich nawyków żywieniowych i pielęgnacyjnych (kosmetyków i częstotliwości ich stosowania).

  Po miesięcznej kuracji Skinelle w poszczególnych grupach wiekowych konsumentki zdeklarowały, że ich skóra jest:

  Grupa wiekowa 25-34 (Skinelle 25+)3:

  • Bardziej nawilżona – wskazało 80% badanych
  • Ma lepszy koloryt – wskazało 63% badanych
  • Bardziej świetlista – wskazało 60% badanych
  • Bardziej jędrna – wskazało 58% badanych

  Grupa wiekowa 35-44 lat (Skinelle 35+)4:

  • Bardziej nawilżona – wskazało 82% badanych
  • Skóra bardziej świetlista – wskazało 76% badanych
  • Bardziej napięta/elastyczna – wskazało 74% badanych
  • Bardziej jędrna – wskazało 68% badanych

  Grupa wiekowa 45-55 lat (Skinelle 45+)5:

  • Bardziej nawilżona – wskazało 81% badanych
  • Ma lepszy koloryt – wskazało 73% badanych
  • Bardziej jędrna – wskazało 65% badanych
  • Bardziej napięta/elastyczna – wskazało 65% badanych

  Skinelle – spełnienie marzeń o pielęgnacji doskonałej!

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj