Virtus Studio, zaprasza! 2012 – Nowy cykl konferencji Design!

  „Tożsamość wnętrza” – takie hasło przewodnie będzie towarzyszyło wiosennemu cyklu konferencji Design Virtus Studio.

  Zapraszamy architektów i projektantów  na prelekcje odbywające się w ramach wiosennych Konferencji Design – Nowoczesne Trendy w Architekturze Wnętrz, których merytorycznym partnerem jest platforma foorni.pl

  Temtem przewodnim będzie: Tożsamość wnętrza

  Utrzymane w różnych stylach zawsze noszą znamiona swoich twórców, a może większy wpływ na ich charakter mają ich przyszli użytkownicy? Niezależnie od tego, kto faktycznie decyduje o dominującej kolorystyce, formie mebli i dodatków, doborze materiałów wykończeniowych w każdym wnętrzu można odnaleźć oryginalne cechy. Każde z nich snuje swoją historię zdeterminowaną przez funkcję przestrzeni, otoczenie, klimat i jeszcze wiele innych czynników. O tym jak wiele ich jest – udowodnimy na podstawie realizacji biur projektowych z różnych stref klimatycznych i geograficznych.

  Coś więcje o naszym partnerze merytorycznym… 

  Foorni.pl to nowoczesna, stale aktualizowana platforma internetowa, zawierająca tysiące PRODUKTÓW i projektów wnętrz – INSPIRACJI. Unikatowym rozwiązaniem Foorni.pl jest precyzyjna i łatwa w obsłudze „inteligentna wyszukiwarka”. Umożliwia ona szybkie wyselekcjonowanie i odnalezienie pożądanego wyposażenia, materiałów wykończeniowych oraz koncepcji wnętrz. Platforma skupia również społeczność profesjonalistów i pasjonatów projektowania wnętrz.

  Pierwsze konferencje odbędą się:

  • 22 lutego w Warszawie
  • 29 lutego we Wrocławiu
  • 7 marca w Lublinie
  • 8 marca w Rzeszowie

  Zapraszamy!

  Więcej szczegółów na www. virtus.com.pl lub pod krakowskim numerem telefonu 012 429 55 20

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj