Edyta Herbuś ambasadorką nowego zapachu Avon

  Avon, przy okazji wprowadzenia na rynek nowej wody toaletowej Infinite Moment, rozpoczął współpracę z tancerką, aktorką i piękną, świadomą siebie kobietą – Edytą Herbuś. To pierwsza polska Gwiazda, która została Ambasadorką zapachu sygnowanego marką. Artystka dołączyła do grona znanych i cenionych gwiazd wielkiego formatu już od lat współpracujących z Avon.

  Zawodowa tancerka i aktorka Edyta Herbuś została Ambasadorką nowej kwiatowo-orientalnej wody toaletowej Avon – Infinite Moment. To zmysłowy zapach, pozwalający zatrzymać chwilę i uczucia, jakie towarzyszą nam wtedy, gdy kochamy i czujemy, że jesteśmy wszystkim dla ukochanej osoby. Woda łączy w sobie świeżość delikatnych fiołków i orchidei, zmysłowość jaśminu oraz słodycz wanilii. Rozkwitający emocjami zapach, tak jak jego Ambasadorka, jest kobiecy, zmysłowy i pełen pozytywnej energii. Zapach adresowany jest do kobiet, które nie boją się prawdziwych emocji i spełniają się na wielu płaszczyznach życia, tak jak Edyta Herbuś.

  Edyta Herbuś jest pierwszą polską Ambasadorką perfum Avon – marki, która w tym roku świętuje 20. rocznicę istnienia w Polsce. Avon od lat współpracuje z wieloma znanymi i lubianymi na całym świecie przedstawicielami świata filmu, muzyki czy modelingu. Od 2007 roku rolę globalnego ambasadora marki pełni światowej sławy aktorka, laureatka Oscara – Reese Witherspoon. Wśród Gwiazd współpracujących z Avon są również wokalistka Fergie, aktorka Courtney Cox i modelka Christy Turlington. Teraz do tego grona dołączyła Edyta.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj