Targi dla kobiet Planeta Piękna. Poznań – Pierwsza taka impreza w Wielkopolsce

  Kobiety. Czym bez nich byłby świat? Dzisiaj stawia się przed nimi coraz więcej wyzwań. Kobiety XXI wieku są aktywne, pełne pasji i energii – pracują, zarabiają pieniądze, wychowują dzieci, gotują, sprzątają, chodzą na imprezy i randki. Do tego muszą być zawsze piękne, wypoczęte i zadowolone z życia. Nie łatwo jest to wszystko pogodzić, gdy doba ma zaledwie 24 godziny. redNet rozumie, jak wielu wyzwaniom kobiety stawiają czoła każdego dnia. Dlatego postanowiliśmy im to wynagrodzić: serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na Targi dla Kobiet Planeta Piękna.

  Planeta Piękna to wyjątkowe wydarzenie. Oferujemy pełen atrakcji weekend tylko dla Pań w 4 największych miastach Polski! Pełen relaksu, kosmetyków, zakupów, mody, pysznej kuchni, sportu i psychologii. Nie można jednym zdaniem odpowiedzieć na pytanie, czego pragną kobiety. Ale my wierzymy, że można to zmieścić pod jednym dachem.

  Zawsze podkreślamy, że to nie są standardowe targi. Planeta Piękna jest weekendową imprezą eventową. Oprócz stoisk wystawców będzie tam pełno atrakcji, jak możliwość skorzystania z zabiegów pielęgnacyjnych, uzyskanie porad stylisty czy lekarza specjalisty, udział w wyjątkowych warsztatach lub obejrzenie pokazu mody. Panie na pewno nie będą się tam nudzić” – podkreśla koordynatorka projektu Dominika Andrzejewska.

  Targi dla każdej z nas

  Targi są przeznaczone dla wszystkich kobiet, bez wyjątku – wiek, wykształcenie, zawód, czy stan cywilny nie mają tu znaczenia. Można przyjść z córką, siostrą, przyjaciółką, babcią, a nawet samemu. Dzięki różnorodności oferty każdy znajdzie tu coś dla siebie.

  Chcemy rozpieścić wszystkie Panie. Zadbamy o ich wygląd zewnętrzny, jak również o ich wnętrze. Dlatego oprócz rzeszy stylistów, makijażystów, fryzjerów i kosmetologów pragniemy zaproponować odwiedzającym skorzystanie z warsztatów psychologicznych. Wierzymy, że równowaga wewnętrzna i samoakceptacja są niezbędne, aby czuć się dobrze z samą sobą i odnieść sukces.” – mówi prezes redNet Magdalena Serwatko, która najlepiej wie, jak z powodzeniem łączyć obowiązki matki, żony i szefowej firmy.

  PP logo

  Targi dla Kobiet Planeta Piękna oznaczają weekend pełen atrakcji. Pierwsza tegoroczna impreza odbędzie się już w maju w Poznaniu (26-27 maja, Hala Arena). Bez wątpienia będzie to wyjątkowy czas, który na długo pozostanie w pamięci uczestniczek. Wszystkie Panie serdecznie zapraszamy!

  Na www.planeta-piekna.pl znajdziecie Panie więcej szczegółowych informacji jak również specjalne kupony zniżkowe, które upoważniają do wejścia dwóch osób za cenę jednego biletu. A bilet na to wydarzenie kosztować będzie jedyne 20 zł.

  Tekst: Natalia Zwolińska

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj