19. Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich AMBERIF

  Zapraszamy w dniach 21 – 24 marca do Gdańska na kolejną, 19. już edycję Międzynarodowych Targów Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich AMBERIF.

  Oczekujemy ponad 400 firm z Polski, Litwy, Belgii, Niemiec, Turcji, Włoch, a także kupców z ponad 40 krajów. Targi są dostępne wyłącznie dla publiczności branżowej – osób i firm związanych z handlem biżuterią, sztuką jubilerską i użytkową. Zakres tematyczny targów obejmuje biżuterię z bursztynu bałtyckiego, złotą biżuterię z kamieniami jubilerskimi, diamenty i perły, kamienie ozdobne, wyroby korpusowe ze srebra, maszyny, technologie jubilerskie, opakowania.

  Targom AMBERIF towarzyszą liczne wydarzenia programowe przygotowane przy współpracy naszych wieloletnich partnerów m.in. Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich, Wysokiej Rady Diamentów z Antwerpii, Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Krajowej Izby Gospodarczej Bursztynu, Międzynarodowego Stowarzyszenia Bursztynników, Stowarzyszenia Historyków Sztuki, Stowarzyszenia Twórców Form Złotniczych oraz Muzeum Ziemi PAN.

  Zapraszamy na spotkania z naukowcami podczas cyklu seminariów, z artystami w Galerii Projektantów i na uroczysty wieczór galowy Amber Look – pokaz kolekcji biżuterii z bursztynem i mody, połączony z ceremonią ogłoszenia wyników konkursów wzorniczych i jubilerskich AMBERIF 2012.

  Napływające ze styczniowych i lutowych edycji targów jubilerskich we Włoszech i USA sygnały mają po raz pierwszy od 3 lat optymistyczny wydźwięk i być może są zwiastunami ożywienia i oswojenia się z nową sytuacją na rynkach jubilerskich.Część firm zaakceptowała nowe trendy, łamiąc wszelkie dotychczasowe kanony i wychodząc naprzeciw nowej generacji odbiorców, proponując szerszą gamę wzorów i materiałów jubilerskich, od złoconego brązu i srebra po rzemienie i koronki, inne dostosowują wzornictwo do wysokich cen metali szlachetnych oraz kamieni jubilerskich, a wszyscy oswajają się z bardziej wymagającymi, a jednak przywiązanymi do biżuterii konsumentami.

  Korzystając z okazji, już dziś pragniemy poinformować, że 20. Jubileuszowa edycja Targów AMBERIF w 2013 r. odbędzie się w nowej siedzibie MTG – Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO, która powstaje w Gdańsku – Letnicy. Jesteśmy przekonani, że dzięki nowym warunkom Targi AMBERIF, zyskają przekładający się na Państwa satysfakcję, znaczący impuls rozwojowy.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here