Jak wybrać strój karnawałowy?

  Obecnie trwa karnawał, więc warto z niego korzystać w pełni. Wybierając się na imprezę, często stajemy przed dylematem, co na siebie włożyć. Jeśli robimy zwykłą domowa imprezę z przyjaciółmi, kwestia ta nie powinna stanowić dużego problemu.

  Jeśli nie chcemy przesadzić ze strojnością, możemy kupić jedynie elegancką bluzkę do której włożymy klasyczne, proste jeansy. Bluzka może, a nawet powinna być w karnawałowym stylu. Najbardziej klasyczne są bluzki czarne, do których możemy dobrać modne dodatki w wybranym przez siebie kolorze. Jednak warto także postawić na stroje bardziej rzucające się w oczy, np. kolorowe zwiewne bluzki, lub bluzeczki z motywami złota czy srebra.

  Najmodniejsze i najbardziej nadające się na taką okazję stroje, to bluzki na jedno ramię lub wiązane na szyi. Wciąż modne są zwiewne tuniki, do których znakomicie pasują czarne legginsy. Po dokonaniu wyboru stroju karnawałowego nie należy zapominać o dodatkach, czyli eleganckich kolczykach, wisiorkach lub bransoletach. Jednak takie dodatki powinnyśmy odpowiednio dopasować do typu urody i wybranej kreacji

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj