Kolejne spotkanie z cyklu Szafa na szpilkach w Blue City

  Blogerki piszące o modzie po raz kolejny spotkały się w Blue City, by szukać modowych inspiracji i tworzyć wspólnie stylizacje. Ty razem tematami przewodnimi spotkania szafiarek był „Czas relaksu” oraz „Pidżama party”.

  Przyjazna atmosfera, buszowanie po sklepach i sesja zdjęciowa przyciąga coraz większe grono blogerek – miłośniczek mody. 26 stycznia odbyło się w centrum handlowym Blue City kolejne spotkanie szafiarek w ramach cyklu „Szafa na szpilkach”. Do grona dołączyły nowe koleżanki: Kasia Szelagowska, lektorka języka angielskiego, Małgorzata Jamroży, która zachwyca nie tylko stylem, ale i pięknym głosem, Patrycja Tyszka, uwielbiająca dziewczęce zestawienia ubrań, Agata Zamorska, zwariowana na punkcie mody oraz Karolina Sabała, szukająca w swoich stylizacjach niebanalnych rozwiązań.

  Dziewczyny miały za zadanie wystylizować się na dwa tematy: „Czas relaksu” oraz „Pidżama party”. Ubrania i dodatki udostępniły im salony: Benetton, Unisono, Fashion Island. Zestawy, tak jak i style uczestniczek, były bardzo różnorodne. Na przełomie sezonów blogerki stworzyły stroje mieszające kolekcje zarówno zimowe jak i wiosenne. Dziewczyny bardzo różnie zinterpretowały temat „Czas relaksu”: jako odpoczynek w podróży, spotkanie przy kawie, randkę czy odpoczynek przy muzyce.

  O perfekcyjny makijaż, dopasowany do kreacji dziewczyn, zadbały makijażystki perfumerii Marionnaud, Justyna i Paulina. Wyprawy po sklepach i końcowe stylizacje uwiecznili na fotografiach Piotr Sor i Kamil Opas. Miejsce sesji tym razem było nietypowe. Zamiast białego tła, pełny wygodnych, kolorowych kanap i foteli salon meblowy Livingroom by Mebelplast. Była to idealna sceneria zwłaszcza dla sesji do drugiego tematu stylizacji: „Pidżama party”. Dziewczyny pozowały w pidżamach DKNY z salonu NYCity, a dla towarzystwa miały pluszowe misie z salonu Smyk. Radość z zabawy dało się słyszeć już przed wejściem do salonu, co zainteresowało klientów centrum.

  Na zakończenie uczestniczki dostały miłe upominki od salonów Marionnaud oraz Unisono.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj