Bujane fotele – powracająca moda

  Kto by pomyślał, że modny kiedyś fotel bujany, który większości osób kojarzy się z widokiem babć robiących na drutach, po latach wróci do łask. Powrócił, ale oczywiście w udoskonalonym stylu.

  Obecnie mamy spory wybór foteli oraz krzeseł bujanych wykonanych z różnego tworzywa oraz w różnych kolorach. Pochodzący z 1948 roku wynalazek to nowoczesny gadżet, który jest nie tylko wygodny, ale także doskonale wpasowuje się w obecne wnętrza mieszkań. Mamy do wyboru plastikowe krzesła, w których widać dużą dozę nowoczesności, możemy jednak powrócić do klasycznego fotela wykonanego z drewna. Swym wyglądem przypomina on pierwsze wypoczynki tego typu, jednak widać w nim również nutkę nowoczesnych trendów. Obecnie coraz popularniejsze są tego typu siedziska z wszytymi już obiciami z różnych tkanin. Wybór foteli i krzeseł bujanych jest tak spory, że każdy z pewnością znajdzie coś, co będzie idealnie pasowało do wnętrza jego domu lub mieszkania.

  Na zdjęciu fotel bujany zaprojektowany przez Patricię Urquiolę, produkowany z użyciem rewolucyjnego trójwymiarowego włókna / producent: Kettal/Loftcasa

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj