Ulubiony kobiecy dodatek – Torebki

  Każda kobieta ma swoje ulubione gadżety, które dostosowuje do konkretnej okazji. Jednym z nich jest torebka. Zwykle kobieca szafa mieści w sobie kilka różnych torebek, by na każde wyjście można było wybrać odpowiednią.

  W 2012 roku torebki będą nieodzownym towarzyszem każdej kobiety ze względu na ogromny wybór fasonów, materiałów oraz kolorów. Bardzo modne będą skórzane torebki w mocnych, wręcz rażących odcieniach, jak pomarańcz, zieleń, niebieski, miodowy.

  Zasada noszenia torebek pozostaje taka, jak zawsze, dodatki nie muszą być w kolorach ubrań, pod warunkiem, że do odcienia torebki, dobierzemy jakiś inny dodatek w tym samym kolorze. Mogą to być rękawiczki, czapka lub szalik. Z racji tego, że moda idzie do przodu, w tym roku będzie można wybierać w nieograniczonym zestawie kształtów torebek. Nie muszą to być klasyczne, duże i głębokie torebki lub torebki kopertowe na wieczorne wyjścia, ale mogą one przybierać przeróżne, czasem mało praktyczne kształty, np. ust, serca lub muszli. W takim przypadku torebka będzie służyła raczej jako modny i ciekawy dodatek, niż jako praktyczny schowek na klucze, komórkę czy inne, kobiece dodatki.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj