Nowe trendy w biżuterii

  Moda, zarówno na ubrania, obuwie, jak i dodatki w postaci biżuterii szybko się zmienia. Jeszcze jakiś czas temu modne były skromne wisiorki i kolczyki ze srebra lub złota, następnie kolorowa sztuczna biżuteria wykonana z plastiku lub metalu.

  Dziś do łask znów powraca srebro i złoto, jednak w nieco bardziej okazałej postaci. Obecna biżuteria to wszelkiego rodzaju wisiory, kolczyki, pierścionki oraz bransoletki o dużych i oryginalnych kształtach, zdobione kolorowymi kamieniami lub klasycznymi cyrkoniami. Tego typu dodatki idealnie pasują na wszelkiego rodzaju imprezy. Są wyraziste i świecące, a poza tym dodają uroku.

  Bardzo modna jest także biżuteria stylizowana na wzór indyjski, czyli dodatki z ciemnego masywnego złota, z dużą liczbą kolorowych dodatków. Do popularnych motywów zdobiących biżuterię należą kwiaty wykonane z cyrkonii lub innych, kolorowych kamieni.

  Bez względu na to, jaki typ biżuterii nam się podoba i jakie dodatki wybierzemy, pamiętajmy o tym, aby były one widoczne. Jednak mimo tego, że nowoczesną biżuterię charakteryzuje przepych, starajmy się nie przesadzić z ilością i wielkością błyszczących dodatków

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj