Eliminacje do VIII edycji Fashion Website Awards rozpoczęte!

  Jeszcze tylko do 31 stycznia 2012 r. można nadsyłać zgłoszenia do konkursu Fashion Website Awards. W tej edycji będą wybierane najlepsze strony internetowe firm z branży mody.

  Fashion Website Awards promuje wykorzystanie internetu w sektorze mody. Udział w konkursie jest bezpłatny, jego sponsorem i pomysłodawcą jest wydawnictwo Promedia, natomiast partnerem Międzynarodowe Targi Poznańskie. Wiosenna edycja FWA skierowana jest do firm modowych, które mają stronę internetową w języku polskim, natomiast jesienna odsłona konkursu jest przeznaczona wyłącznie do sklepów internetowych. Zgłoszenia są oceniane przez niezależne jury, w którego skład wchodzą specjaliści od e-marketingu, mody i public relations oraz przedstawiciele mediów.

  Zgłoszenia do konkursu na najlepsze strony internetowe można nadsyłać do końca stycznia na adres e-mail: [email protected]. Regulamin konkursu i formularz zgłoszenia są do pobrania na stronie www.promedia.biz.pl. Wyniki VIII edycji konkursu Fashion Website Awards zostaną ogłoszone 27 lutego 2012 podczas Gali Nagród Targów Mody Poznań.

  Pomysłodawca i Organizator Konkursu: Promedia Jerzy Osika
  Partner Konkursu: Międzynarodowe Targi Poznańskie

  Patroni medialni Konkursu: Galeriehandlowe.pl, Kobieta24.pl, Fashionmedia.pl, Moda damska, Moda męska, Fashionbusiness.pl.

   Nagrody w Konkursie Fashion Website Awards:

  Zwycięzca Nagrody Głównej zostanie uhonorowany statuetką i dyplomem Konkursu Fashion Website Awards. Laureaci  drugiego i trzeciego miejsca otrzymują dyplomy.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj