DRESS IN FASHION – Sylwestrowe zakupy z ambasadorką marki DREFT

  W okresie przedświątecznym marka Dreft zaprosiła blogerki na wspólne poszukiwanie sylwestrowych kreacji. W zakupach pomagała im znana stylistka i Ambasadorka marki – Joanna Horodyńska. Po udanych zakupach spotkanie przeniosło się do siedziby Aliganza Fashion Agency, gdzie dziewczyny rozmawiały o modzie i prawidłowej pielęgnacji nie tylko karnawałowych ubrań.

  Na zaproszenie marki Dreft, jedenaście szafiarek spotkało się w Złotych Tarasach po to aby wspólnie zakupić idealne kreacje sylwestrowe. Podczas zakupów królowały sukienki, pastelowe kolory oraz nieodzowny dla sylwestrowych klimatów cekinowym blask. Po udanych zakupach spotkanie przeniosło się do popularnego warszawskiego showroomu gdzie, na zaproszenie Aliganza Fashion Agency uczestniczki akcji miały okazję porozmawiać o modzie i dobrać idealne akcesoria do zakupionych stylizacji.

  W trakcie spotkania, Joanna opowiedziała dziewczynom o trendach na nadchodzący rok oraz zdradziła tajniki prawidłowej pielęgnacji, zakupionych, delikatnych ubrań, razem z płynem do prania marki Dreft po to, aby zachować głębie ich koloru i nienaganny kształt znacznie dłużej niż na ten jeden wyjątkowy wieczór w roku!

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj