GOCCO – hiszpańska marka odzieżowa dla dzieci dostępna na Allegro!

  Rynek ubranek dla dzieci w Polsce wzbogacił się o wyjątkową markę docenioną już w wielu krajach europejskich. Teraz ubranka GOCCO można także kupić przez internet.

  GOCCO – hiszpańska marka oferująca odzież dla dzieci do 12 roku życia powstała w 2000 roku w Madrycie. Po 6 latach od premiery na rynkach międzynarodowych – Francji, Luksemburgu, Portugalii, zawitała do Polski. Pierwszy sklep z ekskluzywnymi i oryginalnymi ubrankami dla dzieci został otwarty w Poznaniu.

  Duże zainteresowanie produktami firmy zaowocowało dodatkowo otwarciem sklepu internetowego. I tutaj Polska znalazła się w uprzywilejowanej pozycji. Oferta GOCCO dostępna jest w kilku krajach, jednak tylko w Polsce ubranka marki można kupić przez internet i to w całkiem atrakcyjnych cenach.

  Obecnie na Allegro dostępna jest kolekcja jesienno – zimowa, a w niej wyjątkowa bluza z limitowanej serii z napisem Polska – Hiszpania dostępna jedynie w Polsce zarówno w sklepie stacjonarnym jak i na Allegro. W tym drugim – po specjalnej, promocyjnej cenie.

  Więcej informacji o GOCCO znajduje się na stronie http://www.gocco.es

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj