Converse Chuck Taylor All Star Slouchy – Karnawał na wysoki połysk

  Prywatki, imprezy, domówki – jednym słowem karnawał. Podczas zabawy należy wyróżniać się umiejętnościami tanecznymi i ciekawą stylizacją. Karnawałowa moda rządzi się swoimi prawami. Converse nie nauczy Was tańczyć, ale sprawi, że na karnawałowym dancefloorze będziecie błyszczeć.

  Przetańczyć całą noc nie jest łatwo. Tylko w wygodnych butach mamy szansę królować na parkiecie do białego rana. Wygoda to jednak nie wszystko. W karnawale liczy się też styl. Jaki? Najlepiej taki, który przykuje spojrzenia wszystkich gości. Converse stawia na błysk. W butach Converse Chuck Taylor All Star Slouchy trudno pozostać niezauważonym. Chuck Tyalor All Star Slouchy to wariacja na temat klasycznych trampek Converse.

  Model wyróżnia dodatkowa sznurówka idąca od pięty, w górę buta, która umożliwia ściągnięcie cholewki. Jednak to nie forma sprawia, że buty te są świetną propozycją na karnawałową imprezę. Znaczenie ma kolor. Converse Chuck Taylor All Star Slouchy dostępne są w kolorze ciemnoszarym i fioletowym. Kolory są błyszczące, dlatego doskonale sprawdzą się w czasie karnawału. Buty będą się lekko mienić, gdy padnie na nie światło z dyskotekowej kuli, a ich właściciel będzie błyszczeć na imprezowym parkiecie.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj