QUEEN OF THE WORLD odwiedziły Polskę

  26 listopada 70 najpiękniejszych kobiet walczących o tytuł „Queen of the World” świętowało oficjalne otwarcie Sin Club w Warszawie. Wśród nich była też zwyciężczyni konkursu Natalia Wesołowska.

  Ta noc na długo pozostanie w pamięci gości zebranych w klubie Sin Club. A to za sprawą 70 najpiękniejszych kobiet świata, które były głównymi gwiazdami tego niezwykłego wieczoru. Okazją do przyjazdu 70 dziewczyn z całego świata ubiegających się o tytuł „Queen of the World 2011” było oficjalne otwarcie nowego klubu Sin przy Marszałkowskiej 99/101.

  Podczas dwudniowego pobytu „królowe“ zwiedziły Warszawę, poznały polską kuchnię, kulturę i zwyczaje. W sobotnią noc miały możliwość usłyszeć występy takich polskich gwiazd jak Volver i Natalia Lesz . Specjalnie dla dziewczyn przygotowano też pokaz lalkarstwa medialnego, znanego z programu „Mam Talent“ Konrada „KONY” Czarkowskiego. Swoje pięć minut miała też jeszcze wówczas nasza polska reprezentantka 19-letnia Natalia Wesołowska, która została specjalnie przedstawiona wszystkim zgromadzonym gościom. 3 grudnia Natalia zdobyła tytuł „Queen of The World 2011” .

  Tomasz i Małgorzata Osuchowie otrzymali od artystów statuetkę „Dobre Serce” za charyzmę i serce jakie wkładają w swoją pracę z Fundacją Spełnionych Marzeń. Wśród zaproszonych gości na imprezie znaleźli się m.in.: Piotr Zelt, Asia Ash, Ewa i Piotr Krajewscy, Tomasz Osuch. Prowadzącym wieczór był Krzysztof Jankowski „Jankes”.

  Ta noc była też wyjątkowa dla zespołu Volver, któremu uroczyście wręczono Złotą Płytę za album „10 Historii o Miłości“.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj