Pokaż swojego bloga! Konkurs szafa.pl

  Od dawna myślałaś o rozpoczęciu przygody z blogami? Fascynujesz się modą? To właściwy moment, by spróbować! Szafa.pl rusza z blogami, wraz z uruchomieniem nowej funkcjonalności ogłasza konkurs na najciekawsze modowe blogi!

  Jak wziąć udział? Bardzo prosto!

  Konkurs ma 3 etapy:

  I etap: Załóż swój własny blog i umieść na nim do 4 stycznia 2012r. minimum 5 wpisów o modzie. Fascynujesz się modą? Chcesz zostać oceniona przez profesjonalną stylistkę? Trafiłaś w ‘dziesiątkę’.

  II etap: W okresie od 5.01 do 22.01.2012r. zostaną ogłoszone 3 zadania, w których wykażesz się pomysłowością w tworzeniu stylizacji. Wystarczy przygotować propozycję, opisać i umieścić na blogu szafa.pl

  III etap: Rozstrzygnięcie konkursu. Celem konkursu jest wytypowanie najlepszych modowych blogów. Szczegóły na temat organizacji i przebiegu konkursu zawarte są w regulaminie konkursu, dostępnym na blogi.szafa.pl

  NAGRODA GŁÓWNA

  Najlepsza blogerka wygrywa Ultrabooka Acer Aspire S3!  Ultrabook to komputer,
  z którym prowadzenie bloga modowego będzie czystą przyjemnością! Zobacz dlaczego!

  Acer Green Instant On
  Gdy notebook Aspire S jest przełączony w tryb uśpienia (Sleep), można go ponownie włączyć w zaledwie 1,5 sekundy! Aspire S3 potrafi pracować do 7 godzin na baterii.

  Szybkie nawiązywanie połączenia z Internetem – Instant Connect
  Notebook Aspire S zapamiętuje ulubione punkty dostępowe, a gdy znajdzie się w ich zasięgu, natychmiast wznawia połączenie. Dzięki temu, dostęp do Internetu można uzyskać w tylko 2,5 sekundy. 

  Wyjątkowo lekki i smukły
  Konstrukcja z aluminium i stopu magnezu sprawia, że notebook Aspire S3 ma elegancki wygląd, jest niezwykle lekki – waży niecałe 1,4 kg. W najcieńszym miejscu Aspire S3 ma tylko 13 mm grubości, co czyni go jednym z najsmuklejszych notebooków na rynku.

  Wartość nagrody głównej to 3 499zł.

  Parametry Ultrabooka: www.acer.pl/ac/pl/PL/content/s-series-home

  NAGRODY DODATKOWE 

  Dla najlepszych finalistek przygotowaliśmy równie atrakcyjne nagrody:

  szafa konkurs najlepsze blogi o modzie

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj