Miejskie surfowanie w Złotych Tarasach czyli Philips | O’Neill dla Animalsów

  Już 10 grudnia br. wielbiciele longboardu będą mogli surfować po powierzchni Złotych Tarasów. Philips | O’Neill na ten dzień przygotował jednak zdecydowanie więcej atrakcji dla wszystkich Animalsów. Nikogo nie może zabraknąć!

  W sobotę, 10 grudnia, pierwsze piętro warszawskich Złotych Tarasów zamieni się w wielką rampę do jazdy na longboardzie, desce, rolkach czy BMX-ach. Wszystko to dla pasjonatów dużych prędkości, szalonej jazdy i ekstremalnych emocji zaplanowała firma Philips, która jest producentem słuchawek do zadań specjalnych „testowanych na zwierzętach” Philips | O’Neill.

  Od samego południa przez ponad siedem godzin na obecnych Animalsów czekać będą wyjątkowe atrakcje w rytmie muzyki miksowanej przez polskich DJ-ów. W programie między innymi pokazy longboard połączone z testowaniem desek i nauką jazdy na trick boardzie oraz pokazy BMX / Bike z nauką trików. Będzie to również okazja, aby przed zbliżającym się sezonem zimowym spotkać się i porozmawiać z ambasadorem słuchawek PHILIPS | O’Neill, olimpijczykiem w snowboardzie Michałem Ligockim. „Ojcem Longboard w Polsce” – Michałem Nowackim, mistrzem seniorów w jeździe na rolkach – Erykiem Muszyńskim, mistrzem w jeździe na deskorolce – Maciejem Jakobszym oraz Pawłem Reczek, który plasuje się w czołówce trialowej. W ciągu dnia zaplanowano również pokazy tańca nowoczesnego oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Imprezę poprowadzi wokalista, Sławek Bieniek.

  Przez cały dzień wszyscy chętni będą mogli skorzystać także ze Strefy Kina, w której będzie można przetestować najnowsze słuchawki Philips | O’Neill podczas oglądania filmów z udziałem czołowych światowych Animalsów oraz Strefy Symulator, w której każdy będzie mógł spróbować swoich sił na symulatorze jazdy m.in. na snowboardzie czy longboardzie.

  Podczas wydarzenia zostaną również ogłoszeni zwycięzcy konkursu „W dechę”, który od 18 listopada do 6 grudnia br. trwa na profilu firmy Philips Polska na Facebook https://apps.facebook.com/w-deche/ Aby wziąć w nim udział, wystarczy przygotować projekt upragnionej deski snowboardowej. Jury z Michałem Ligockim na czele wybierze zwycięzcę oraz 4 projekty, które rywalizować będą w dogrywce podczas eventu w Złotych Tarsach. Zwycięzcom Philips | O’Neill gwarantuje realizację marzeń czyli deski wykonane według ich własnych projektów.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj