Fashion & Music Matter w Klubie Atelier

  Fashion & Music Matter to wydarzenie dla osób, które zwracają uwagę na styl – modowy i muzyczny. W czwartek, 8 grudnia, w sopockim klubie Atelier zostaną zaprezentowane kolekcje młodych projektantów. Niektórzy z nich wystawiali już swoje kolekcje podczas Sopot Fashion Days, czy największego wydarzenia modowego w Polsce – Fashion Week Poland w Łodzi.

  Po pokazie odbędzie się afterparty – trzecia edycja Music Matters, imprezy, podczas której promowana jest niekomercyjna muzyka elektroniczna; nu/space/alternative disco, deep, electro.

  Kolekcje zaprezentują:

  IRINA PANICHEVA

  Irina Panicheva jest absolwentką Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie. Swoją kolekcję prezentowała na Sopot Fashion Days 2011. Jej kolekcje są skierowane do kobiet odważnych, dynamicznych i optymistycznie nastawionych do życia.

  http://www.irinapanicheva.pl/

  MAGDA WÓJCIK

  Magda Wójcik ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi na wydziale Tkaniny i Ubioru. Kolekcja „Dark brulee” utrzymana jest w ciemnej, prostej i eleganckiej tonacji. Nic w tej kolekcji nie jest przypadkowe: połączenie transparentnej tkaniny z dzianiną, użycie tkanin powlekanych, skór, jedwabiu czy  żakardu jest bazą do podkreślenia kobiecego, ekskluzywnego i nowoczesnego charakteru całej kolekcji.

  http://www.facebook.com/media/set/?set=a.123130944415132.17822.100001546810371&type=3

  ANNA PATRINI

  Anna Patrini to nie tylko projektantka mody, ale również uznana wokalistka i fotograf. Swoją kolekcję prezentowała podczas Sopot Fashion Days. Podczas Fashion&Music Matter zaprezentuje barwne , wygodne suknie do medytacji i tańca.

  http://polnapol.com/

  JOANNA BIELENICA

  Styl Joanny Bielenicy można określić jako minimalizm z pazurem. Jej kolekcje są kwintesencją estetyzmu i wizjonerstwa. Joanna do niedawna związana była z Trójmiastem, aktualnie projektuje w Szczecinie

  http://www.facebook.com/joannabielenica

  http://dulna.saweczko.pl/

  SHUMIK 100%

  Shumik 100% to duet projektantek: Kariny Goźdź i Anny Leszkiewicz. Projektowaniem zajmują się od kilku lat. Tworzą niepowtarzalne nakrycia głowy. Shumik 100% to nie tylko produkt, to styl i sposób na życie.

  http://shumik100.pl

  Fryzjerzy styliści: Kamil Mazur, Radosław Smarz

  Wizaż: Karolina Piankowska, Marlena Kaletka

  Pokaz rozpocznie się o godz. 20:00

  Wstęp:

  zaproszenia

  lista osób zapisanych na imprezę na FB, http://www.facebook.com/event.php?eid=280174885357220

  karty klubowe Atelier

  Po pokazie zapraszamy na afterparty – Music Matters.

  Zagrają:

  BrainWash / http://www.facebook.com/BrainWashTheDj

  eS / http://soundcloud.com/djes

  Maciek Cz.

  Miko Czajkowski

  Sympatique / http://soundcloud.com/sympatique

  Partnerzy: HD Heavy Duty, Klub Atelier, Dulna & Saweczko, Privore Models, Submarine Model Management, Wredny Kot, Fru Wedding

  Patroni medialni: Radio Eska, Gazeta Wyborcza, Poka Poka 3miasto, Stylistka.pl, ALETRENDY.pl, FASHIONMEDIA.pl, trojmiasto.pl

  MIEJSCE: Klub Atelier, ul. al. Mamuszki 2, Sopot

  DATA: 8.12.2011 (czwartek), godz. 20:00

  Do zobaczenia!

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj