Cisowianka Perlage po raz kolejny partnerem pokazu Łukasza Jemioła

  Kolorowa, lekka i świeża, tak w trzech słowach można określić najnowszą kolekcję Łukasza Jemioła. Pokaz wiosna-lato 2012 prezentowany w Soho Factory na warszawskiej Pradze wzbudził spory entuzjazm publiczności. Wśród gości tego wyjątkowego wydarzenia nie mogło zabraknąć gwiazd polskiego showbiznesu. Na pokazie gościły m.in. Kayah, Małgorzata Socha, Beata Sadowska, Natasza Urbańska, czy Ada Fijał, które na ten wieczór wybrały właśnie kreacje Jemioła. Inspirację do stworzenia najnowszej kolekcji projektant czerpał z Australii. Dużo jest w niej więc słonecznych, ciepłych kolorów. Na wybiegu dominowały lekkie, zwiewne kreacje w odcieniach czerwieni, a także morskiego błękitu z domieszką bieli.

  I tym razem na pokazie nie mogło zabraknąć Cisowianki Perlage, która wspiera polskich projektantów i uczestniczy w najważniejszych wydarzeniach modowych.

  Łukasz Jemioł jest absolwentem łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych, laureatem głównych nagród najważniejszych konkursów dla projektantów: Złotej Nitki, Oskarow Fashion de Lux prêt-à-porter, Mody Folk, dwukrotnym stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne w dziedzinie sztuki i mody. Od 2007 roku przygotowuje kolekcje sygnowane własnym nazwiskiem. Ubiera znane postaci ze świata mody, sztuki, filmu, Anja Rubik, Małgorzata Kożuchowska, Alicja Bachleda Curuś, Magdalena Mielcarz, Joanna Hoordyńska, Małgorzata Socha, Kinga Rusin, Hanna Lis. Jego ubiory są publikowane na łamach czasopism o modzie – ELLE, PANI, TWÓJ STYL, ZWIERCIADŁO, VIVA, GALA oraz w programach telewizyjnych – Fashion TV, TVP, TVN.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj