Stylowe pomysły na święta z La Petite Maison

    Christmas Collection marki La Petite Maison urzeka elegancją w stylu vintage. W kolekcji znajdują się ozdobne poduszki z szerokimi falbanami i uroczymi nadrukami, jak również świąteczne ściereczki będące uzupełnieniem kolekcji. Starodawne stemple, odręczny charakter pisma subtelne wykończenia przenoszą nas za sprawą La Petite Maison bożonarodzeniowy klimat baśni Christiana Andersena.

    Limitowana kolekcja świąteczna La Petite Maison utrzymana jest w pastelowej tonacji beży, bieli i szarości. Pięknie wykaligrafowane teksty znanych kolęd Jingle bell rock i White Christmas gustownie wpisują się w świąteczną stylistykę. Dodatkowe akcenty w postaci płatków śniegu i stempli w formie zimowych domków nadają kolekcji indywidualny charakter. Bawełniane poszewki w rozmiarze 45×45 cm zapinane są na zamek i przeznaczone do prania, dzięki czemu nie zaszkodzą im świąteczne kremy i puddingi. Ściereczki doskonale będą prezentowały się również jako ozdoba świątecznej kuchni, a ich urok sprawi, że zapragniemy by święta trwały w naszym domu przez cały rok.

    Sklep La Petite Maison to wyjątkowe miejsce, gdzie realizują się pomysły na piękne przedmioty i piękne życie. W asortymencie La Petite Maison znajdują się przedmioty unikalne. Zarówno akcesoria, jak ręcznie wykonywane autorskie kolekcje poduszek tworzone są z wyjątkową starannością i dbałością o wysoką jakość wszystkich produktów.