Eksplozja energii – ZAZ, Czarodziejka z Paryża wystąpiła w Warszawie

  Pierwszy w polsce koncert francuskiej wokalistki już za nami!

  8 listopada w klubie Palladium odbył się pierwszy w Polsce koncert francuskiej wokalistki ZAZ zaproszonej do Warszawy przez agencję STX JAMBOREE. Artystka, która podbiła międzynarodowe listy przebojów utworem „Je veux” ze swojej debiutanckiej płyty, zagrała w stolicy niezapomniany koncert. Młoda wokalistka zaraziła publiczność pozytywną energią i entuzjazmem oraz zaskoczyła znajomością języka polskiego – po tym występie fani z Polski kochają ZAZ jeszcze bardziej!

  Koncert ZAZ był długo oczekiwanym wydarzeniem. Od czasu swojego płytowego debiutu w 2010 roku artystka nieustannie koncertuje na całym świecie – jest rozrywana nie tylko w Europie – odwiedza tak wyjątkowe miejsca jak Kolumbia, Syberia czy Egipt zdobywając przy każdym koncercie setki tysięcy nowych fanów. Agencji STX JAMBOREE po raz pierwszy udało się zaprosić ją do Polski. Koncert okazał się niekwestionowanym wydarzeniem jesieni – bilety zniknęły na wiele tygodni przed występem.

  ZAZ (Isabelle Geffroy) jest właścicielką oryginalnego, silnego, lekko ochrypłego głosu, który oczarował publiczność na całym świecie, również tę polską zebraną w Palladium. Spontaniczna i obdarzona poczuciem humoru Francuzka bezapelacyjnie podbiła serca Polaków. Zaprezentowała repertuar ze swojej pierwszej płyty „ZAZ”, między innymi przebój „Je veux”, który można również usłyszeć na kompilacji „Pozytywne Wibraje vol. 11” w wyborze Stanisława Trzcińskiego. Podczas koncertu wykonała także pozostałe utwory z debiutanckiego krążka jak „Le long de la route”, „Dans ma rue” czy „Les passants”. Publiczności nie trzeba było zachęcać do wspólnego śpiewania – prawie wszyscy obecni na koncercie znali na pamięć każdy utwór. Niezwykle nastrojowa i melodyjna twórczość ZAZ nawiązuje do najlepszej tradycji muzyki francuskiej, przywołuje na myśl urokliwe paryskie uliczki i klimat bohemy Montmartre’u. ZAZ zaskoczyła również Polskich fanów znajomością naszego języka – nie skończyło się tylko na powitaniu. Artystka powiedziała po polsku jak bardzo się cieszy, że udało się jej nareszcie przyjechać do Polski oraz że liczy na niezapomniany wieczór w Warszawie. ZAZ okazała się być niezwykle bezpośrednią i kontaktową osobą – przez cały koncert rozmawiała z publicznością, która odpowiadała jej entuzjastycznymi okrzykami i głośnymi brawami.

  Tego wieczoru ZAZ otrzymała platynową płytę od wydawcy „ZAZ” wytwórni Magic Records, co spotkało się z wielkim aplauzem jej fanów.

  Po koncercie wszyscy fani artystki oczekiwali na autografy, jednak czasu i sił starczyło jedynie dla najmłodszych wielbicieli, których ZAZ ma zadziwiająco wielu. Spontaniczne spotkanie z dziećmi dokumentował fotograf STX JAMBOREE – informacje o tym, jak można otrzymać zdjęcia znajdą się na stronie www.stx-jamboree.com po 14 listopada.

  Partnerem koncertu jest marka odzieżowa House.

  Specjalnie dla fanów ZAZ firma Stock przygotowała wyjątkowe drinki – dla pań Limonce z wodą sodową, dla mężczyzn Stock XO z gorzkimi czekoladkami.

  Podczas pobytu w Warszawie zespół gościł we francuskiej restauracji L’Arc, któ®a przygotowała dla artystów wyjątkowe potrawy, a samej ZAZ wyjątkowo przypadły do gustu tarty z karmelizowaną w Porto czerwoną cebulą i kozim serem.

  Organizatorem koncertu ZAZ w Warszawie jest agencja STX JAMBOREE.

  Partnerzy koncertu: marka odzieżowa House, firma Sixt, marka Stock, Restauracja L’Arc, Hotel Metropol

  Patroni medialni koncertu: Radio PIN, Co Jest Grane Gazeta Wyborcza, Cityboard Media

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj