Pierwszy w Polsce koncert rewelacyjnej ZAZ!

  Już 8 listopada wszyscy fani artystki oraz muzyki francuskiej będą mieli okazję zobaczyć ZAZ w warszawskim klubie Palladium, podczas jej pierwszego koncertu w Polsce. Pomimo iż ZAZ wydała dopiero jedną płytę, już uzyskała status gwiazdy i stała się ulubienicą międzynarodowej publiczności. O tym, z jakimi emocjami Polacy czekają na jej występ w Palladium świadczy tempo, w jakim rozchodzą się bilety na wydarzenie – coraz trudniej je dostać!

  ZAZ (właść. Isabelle Geffroy) jest jednym z największych muzycznych odkryć ostatnich lat. Jej debiutancki album wydany w 2010 roku rozszedł się w setkach tysięcy egzemplarzy, a singiel „Je Veux” błyskawicznie podbił najważniejsze listy przebojów na całym świecie, również w Polsce. Utwór można usłyszeć miedzy innymi na najnowszej 11 części kompilacji „Pozytywne Wibracje” w wyborze Stanisława Trzcińskiego, która od 21 czerwca dostępna jest w sprzedaży ogólnopolskiej.

  Kariera ZAZ rozwijała się powoli by nagle nabrać zawrotnego tempa. Przygodę ze śpiewaniem rozpoczęła od wykonań utworów bluesowych oraz latynoskiego rocka. Po umiarkowanym sukcesie na lokalnym rynku ZAZ przeniosła się do Paryża, co okazało się niezwykle trafną decyzją i pierwszym krokiem do spektakularnego, międzynarodowego sukcesu. W stolicy Francji artystka początkowo zaangażowana została do wykonywania utworów w kabarecie. Dodatkowo wraz ze znajomymi muzykami dorabiała śpiewając wśród malowniczych uliczek Monmartre’u – ten uliczny urok nadal z resztą obecny jest w jej muzyce. Przełomowym momentem w karierze ZAZ okazał się występ w konkursie Tremplin Génération France Bleu/Réservoir, którego trzecią edycję artystka wygrała zostawiając wszelką konkurencję daleko za sobą.

  ZAZ została ogłoszona najczęściej słuchaną w Europie francuską artystką 2010 roku, jednak jej popularność sięga daleko poza granice kontynentu. Od czasu swojego niedawnego debiutu artystka nieustannie koncertuje na całym świecie dając dziesiątki koncertów. Jest rozrywana nie tylko w Europie – odwiedza tak wyjątkowe miejsca jak Kolumbia, Syberia czy Egipt zdobywając przy każdym koncercie setki tysięcy nowych fanów.

  Stanisław Trzciński, współorganizator koncertu dodaje: ZAZ to niewątpliwie jedna
  z największych niespodzianek muzycznych 2010 roku. Po kilku miesiącach od wydania jej debiutanckiego albumu wśród moich znajomych ciężko było znaleźć osobę, która nie znałaby co najmniej singlowego „Je Veux”. Cieszę się, że jako pierwsi będziemy mogli zaprezentować wokalistkę polskiej publiczności. Nie mam wątpliwości, że jej koncert będzie wyjątkowy
  i wszystkim zapadnie w pamięci na długo.

  Paweł Kwiatkowski, współorganizator koncertu mówi: W ZAZ ujęła mnie jej muzykalność i wyjątkowy głos oraz kompozycje nawiązujące do najlepszych tradycji muzyki francuskiej. Dotychczasowe recenzje z występów artystki są bardzo entuzjastyczne, media
  z ogromnym uznaniem wypowiadają się na temat talentu ZAZ oraz niezapomnianych wrażeń jakie dostarczają jej koncerty. Dodajmy jeszcze rewelacyjną płytę oraz wysokie miejsca na listach przebojów jakie zajmuje jej repertuar, także w Polsce, i wniosek nasuwa się sam. Jako STX JAMBOREE musieliśmy zaprosić ZAZ na koncert do Polski.

  Początek koncertu w Palladium o godz. 19, wejście od g. 18. Partnerem koncertu jest marka odzieżowa House. Organizatorem koncertu ZAZ w Warszawie jest agencja STX JAMBOREE.

  Partnerzy koncertu: Partnerem koncertu jest marka odzieżowa House, marka Sixt, marka Stock, Restauracja L’Arc, Hotel Metropol

  Patroni medialni koncertu: Co Jest Grane, Radio PIN, City Board

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj