Sposób na skarpetki nie do pary

  Odkąd pojawiły się pralki pojawił się także problem znikających skarpet. Powstawało na ten temat wiele teorii, ponieważ niewytłumaczalnym jest fakt, że po praniu często trudno jest dopasować skarpety odpowiednio w pary. Od niedawna jest na to prosty sposób. Firma Wola, producent męskich skarpet, stworzyła innowacyjny system one2one, który pomoże dobrać skarpety w idealne pary.

  Zapewne każdy z nas choć raz zastanawiał się gdzie giną jego skarpetki. Po praniu pojawiał się bowiem problem z ich parowaniem. Zawsze któraś z nich nie pasowała do pozostałych, choć teoretycznie była w tym samym kolorze. Pojawiło się wiele teorii traktujących ten temat z przymrużeniem oka: głodne pralki, chochliki w łazienkach i pralniach, drugie życie skarpet. Ale fakt, że dobieranie po praniu w pary stosu skarpet w tym samym kolorze to wielkie wyzwanie i przykry obowiązek domowy. Są jednak na to sposoby, takie jak system one2one firmy Wola.

  Firma Wola rozpoczęła skarpetkową rewolucję, wprowadzając na rynek skarpetki męskie z system specjalnego oznaczenia one2one. To idealne rozwiązanie, które na pewno doceni każdy, kto po praniu ma problem z segregują skarpet. Dzięki systemowi one2one z łatwością połączymy różne skarpety w tym samym kolorze w pasujące do siebie pary” – mówi doradza Agnieszka Dembska, Marketing Manager Wola.

  System one2one firmy Wola to kolorowy pasek, który z znajduje się po wewnętrznej stronie ściągacza. Każda para skarpet posiada swój własny kolor, dlatego z łatwością możemy je rozpoznać i odpowiednio dopasować. Pasek jest także o tyle dyskretny, że z zewnątrz zupełnie go nie widać, dlatego skarpeta pozostaje eleganckim dodatkiem.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj