Gwiazdy pomagają czworonogom – Impreza w Klubie The Eve

  20 października ekskluzywny warszawski klub The Eve gościł plejadę polskich gwiazd.    

  Renata Dancewicz, Izabela Kopeć, Anna Popek, Julia Pietrucha, Paulina Sykut, Kamila Szczawińska,  Agnieszka Szulim, Anna Świątczak, Ramona Rey, Agnieszka Włodarczyk we współpracy z Showroomem Vertigo, marką Royal Splendor oraz fundacją Viva postanowiły wziąć udział w pokazie kreacji wieczorowych połączonym z aukcją. Całkowity dochód został przeznaczony na rzecz zwierząt przebywających pod opieką Fundacji.

  Gwiazdy zostały ubrane przez producenta kreacji ślubnych i wieczorowych – Royal Splendor. Projekty tej marki tworzą Justyna Łazarz i Anna Smereczyńska. Royal Splendor to światowy poziom projektowania i szycia kreacji ślubnych i wieczorowych. Kolekcja Royal Splendor to wybór dla pań, które cenią połączenie funkcjonalności z estetyką. Najwyższa jakość i nieprzemijający styl – oto dewiza marki. W projektach nie spotkamy produktów pochodzenia zwierzęcego, takich jak jedwab, wełna czy futra.

  Wieczór uświetnił występ wspaniałej mezzosopranistki – Izabeli Kopeć.

  Imprezę poprowadzili znani ze szklanego ekranu: Michał Piróg, Justyna Sieniawska oraz Igor Kryszyłowicz.

  Fundacja Viva! Od 2000 roku aktywnie walczy o prawa zwierząt, buduje świadomość ludzi opartą na odpowiedzialności i trosce o zwierzęta oraz uwrażliwia na ich cierpienie.

  Partnerem akcji była także marka Kobo Professional. Firma słynąca z doskonałej jakości produktów, która tego wieczoru czuwała nad makijażem gwiazd. Kobo Professional powstała z pasji do makijażu. Jej twórcom przyświecała idea, aby profesjonalny kosmetyk był dostępny dla każdej kobiety.

  -O fryzury zadbał natomiast kolejny partner – marka kosmetyczna Alfaparf Milano, której głównym celem jest nadanie sztuce fryzjerskiej wymiaru „wielkiej sztuki”.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj